Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Mały 5150 - sam jestem kibol i to tej samej drużyny :twisted:, ale ten wątek to tak trochę "nieteges" do tego typu pozdrowień. Tu pozdrawiamy szoferów subaru, spotkanych przy takiej, czy innej okazji. Jakbyś napisał: "Pozdrowienia dla wszystkich fanów LEGII - forumowiczów subaru, których spotkałem na Łazienkowskiej, gdzie żyleta nie zapomniała o rocznicy", to by było co innego :twisted::D.

 

Wiesz - sprytnie trzeba, bo generalnie na Forum staramy się unikać tematów piłkarskich (dlatego np. z mojego userbaru zniknęło "Legia Fan"), bo ludziska tu z całej Polski - z Poznania, Krakowa, Wrocławia, Trójmiasta, Białegostoku itp. itd. A nie jest nam potrzebny dodatkowy powód do ewentualnych zgrzytów....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały 5150 - sam jestem kibol i to tej samej drużyny :twisted:, ale ten wątek to tak trochę "nieteges" do tego typu pozdrowień. Tu pozdrawiamy szoferów subaru, spotkanych przy takiej, czy innej okazji. Jakbyś napisał: "Pozdrowienia dla wszystkich fanów LEGII - forumowiczów subaru, których spotkałem na Łazienkowskiej, gdzie żyleta nie zapomniała o rocznicy", to by było co innego :twisted::D.

 

Wiesz - sprytnie trzeba, bo generalnie na Forum staramy się unikać tematów piłkarskich (dlatego np. z mojego userbaru zniknęło "Legia Fan"), bo ludziska tu z całej Polski - z Poznania, Krakowa, Wrocławia, Trójmiasta, Białegostoku itp. itd. A nie jest nam potrzebny dodatkowy powód do ewentualnych zgrzytów....

 

Sorki Owoc666,

 

przepraszam wszystkich, których to mogło dotknąć :oops:

 

Chodziło mi raczej o rocznicę Powstania a nie o samą Legię. Uważam tylko, że ładnie się zachowali - tyle. Tym bardziej, że nie był to mecz z żadną ligową polską drużyną.

 

Ludzie nie dajmy się zwariować :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido__

(specjalne pozdrowienia dla Ciebie Mały 5150 )

Dziwisz się, że Cię pozdrawiam - nie pisz na public, pomyśl chwilę, odpal google... A jak nadal nie wiesz to wyloguj się i zobacz jeszcze raz

 

 

Siemka Fido__

 

dzięki za pozdrowienia ale z tym google nic nie kumam :?: :?: :?: Powiedz coś więcej :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido__

(specjalne pozdrowienia dla Ciebie Mały 5150 )

Dziwisz się, że Cię pozdrawiam - nie pisz na public, pomyśl chwilę, odpal google... A jak nadal nie wiesz to wyloguj się i zobacz jeszcze raz

 

 

Siemka Fido__

 

dzięki za pozdrowienia ale z tym google nic nie kumam :?: :?: :?: Powiedz coś więcej :razz:

Fido__ pozdrawia wszystkich. Ma wpisane "Specjalne pozdrowienia dla You" czy coś takiego i w miejsce You podstawiany jest nick użytkownika przeglądającego forum. Wiele osób się na to nabiera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido__

(specjalne pozdrowienia dla Ciebie Mały 5150 )

Dziwisz się, że Cię pozdrawiam - nie pisz na public, pomyśl chwilę, odpal google... A jak nadal nie wiesz to wyloguj się i zobacz jeszcze raz

 

 

Siemka Fido__

 

dzięki za pozdrowienia ale z tym google nic nie kumam :?: :?: :?: Powiedz coś więcej :razz:

 

I ktoś tu napisał, że to ja jak huragan na forum... :lol:

 

Mały - to taki myk Fido, na który już ze sto osób się nabrało. Rozpoznaje użytkownika i pozdrawia każdego kto jest zalogowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fido__

(specjalne pozdrowienia dla Ciebie Mały 5150 )

Dziwisz się, że Cię pozdrawiam - nie pisz na public, pomyśl chwilę, odpal google... A jak nadal nie wiesz to wyloguj się i zobacz jeszcze raz

 

 

Siemka Fido__

 

dzięki za pozdrowienia ale z tym google nic nie kumam :?: :?: :?: Powiedz coś więcej :razz:

Fido__ pozdrawia wszystkich. Ma wpisane "Specjalne pozdrowienia dla You" czy coś takiego i w miejsce You podstawiany jest nick użytkownika przeglądającego forum. Wiele osób się na to nabiera :wink:

 

Aha, rozumiem. Spojrzałem na profil - jest w moim wieku. Myślałem, że ktoś kogo znam :lol:

 

[ Dodano: Czw Sie 03, 2006 12:42 pm ]

Fido__

(specjalne pozdrowienia dla Ciebie Mały 5150 )

Dziwisz się, że Cię pozdrawiam - nie pisz na public, pomyśl chwilę, odpal google... A jak nadal nie wiesz to wyloguj się i zobacz jeszcze raz

 

 

Siemka Fido__

 

dzięki za pozdrowienia ale z tym google nic nie kumam :?: :?: :?: Powiedz coś więcej :razz:

 

I ktoś tu napisał, że to ja jak huragan na forum... :lol:

 

Mały - to taki myk Fido, na który już ze sto osób się nabrało. Rozpoznaje użytkownika i pozdrawia każdego kto jest zalogowany.

 

Chyba go już nie lubię :mrgreen: Wkręcać tak żółtodziobów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam wszystkich, których to mogło dotknąć :oops:

 

Nikogo to nie dotknęło, zapewniam. To bardziej była sugestia na przyszłość.

 

Chodziło mi raczej o rocznicę Powstania a nie o samą Legię. Uważam tylko, że ładnie się zachowali - tyle.

 

Zachowali się wręcz pięknie (tak się od pewnego czasu zachowują co roku w rocznicę wybuchu Powstania) i tego chyba nikt nie podważy - nawet kibice zantagonizowanych drużyn.

 

Ludzie nie dajmy się zwariować :razz:

 

Nie dajemy 8).

 

dlatego np. z mojego userbaru zniknęło "Legia Fan"

 

Czy to jakaś sugestia :twisted: ?

 

Broń Boże! Ale ja, w swojej nowej roli, muszę być neutralny i nie mogę sobie pozwolić na taką jawną deklarację :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...