Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

mieszkam ..czyli to twoja sprawka ten bulgot w okolicy? milo poznac i prosze czesciej
Moniqa,bulgotam zawsze w niedzielę na początku Twojej uliczki bo zawożę dziadzia do kościółka(zawsze na 11-tą :wink: ) a Ty czym pomykasz,może się mijamy a ja nie wiem że to Ty... :lol:

 

haaa..no wlasnie..stajesz prawie na wprost mojego wjazdu ;) ja pomykam golfikiem cabrio 8)

 

 

W naszej okolicy dużo subaraków pomyka 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

depi! Wybacz!Przeglądnąłem Twoje posty i teraz juz wiem że czarny z dużym skrzydłem jest Twój!Przy okazji przeczytałem pozdrowienia po spotkaniu na rondzie pod TESCO,ale przedtem nie zaglądałem do pozdrowień więc nie odpowiedziałem-wybacz!Wyszedłem na buraka ale to niechcący... :oops::oops::oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj depi! Myślę że jednym z nich pomykasz Ty a kolor jego czarny jest a zwą go WRX i czeka wiernie na Ciebie na parkingu pod TESCO (popraw mnie jeśli błądzę...) :mrgreen:

 

 

Hmmm... wyglada na to, że zostałam maksymalnie namierzona :oops::mrgreen:

 

Twój to niebieski gt? jakies znaki szczególne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

depi! Wygląda na to że też pozdrawiałaś mnie po intensywnym przyglądaniu przez moja skromną osobę Twojej zabawce tylko myślałaś że odjechałem niebieskim GT-kiem...Znowu wtopa... :oops::oops: Podaj lokalizacje Twojego stanowiska zarabiania pieniążków w TESCO to pokajam sie osobiście... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika Imprezy STI na blachach WB (Przemeq :?: mijaliśmy się na krajowej 7 w sobotę, pozdro dla dwóch kobietek w Legacy kombi MY 06 czrny na blachach WW....F, była kiwka :) Pozdro również dla olsztyńskich kierowników srebrnej WRX MY 04 z jakimiś napisami na drzwiach, błekitne SI na blachach NO... i wogóle pozdrówki dla wszystkich kierowników szuwarków mijanych i wyprzedzanych na trasie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

depi, subarak 555 a moze tak zrobić lokalnego spota w naszej okolicy bo faktycznie jest juz nas troche na forum...

może w "starych koniach"? podobno całkiem fajnie tam jest

 

 

Moniqa bardzo chetnie sie na to piszemy (ja i Jakub), nie byłam wprawdzie w Starych Koniach ale nawyzszy czas sprawdzić jak tam jest :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

depi, subarak 555 a moze tak zrobić lokalnego spota w naszej okolicy bo faktycznie jest juz nas troche na forum...

może w "starych koniach"? podobno całkiem fajnie tam jest

 

 

Moniqa bardzo chetnie sie na to piszemy (ja i Jakub), nie byłam wprawdzie w Starych Koniach ale nawyzszy czas sprawdzić jak tam jest :P

 

tez nie byłam..ale ponoć jest fajnie..chyba że macie jakąś inną, sprawdzoną lokalizcje?

a co do czasu to może jutro wieczorem??

 

p.s. zaraz złapie jeszcze aflinte..on tez jest "swój" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...