Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Wpadłem na Jelenią Górę ,widziałem kilkanaście Subaraków w tym chyba forumowicza ,bo zywe machanko było i na klapie oświniaczony:)

Mowa o srebrnym GT sedan :)

poza tym focicielsko upolowane dwa inne tj bordowy Legaś DJ i Outback też bordowy DLW,ale pewnie nieforumowe :(

post-7758-0-43000400-1379702930_thumb.jpg

post-7758-0-08894800-1379702940_thumb.jpg

post-7758-0-80860700-1379702951_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki niebieskiego Klasyka widzianego w czwartek o 17 na Stella-Sawickiego w Krakowie oraz dla zielonego Forka widzianego w tym samym miejscu tylko o 18.

W obu przypadkach świnki na lusterkach. Machałem tajniacko z karetki transportowej.

Edytowane przez mati6667
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Outbacka, ktory pomrugal mi dzis awaryjnymi kolo Gory Smieci na Radiowie :) Sorry za brak reakcji, ale zagadalem sie, a gdy potem podgonilem Cie, by sprawdzic, czy powodem mrugania byla swinka na klapie, nie chcialem juz straszyc dlugimi w ciemnej alejce ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Outbacka, ktory pomrugal mi dzis awaryjnymi kolo Gory Smieci na Radiowie :) Sorry za brak reakcji, ale zagadalem sie, a gdy potem podgonilem Cie, by sprawdzic, czy powodem mrugania byla swinka na klapie, nie chcialem juz straszyc dlugimi w ciemnej alejce ;-)

 

odpozdrawiam :)

 

Edytowane przez Kubeusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dni 19-20-21.09

 

dla forka III gen. w Ożarowie na WE

dla białego Obk na WE w Sandomierzu

dla srebrnego Obk na TSA w Mielcu

dla niebieskiej Imprezy TAXI w Tarnowie :P

dla srebrnej Tribeki na KNS w Tarnowie

dla forka III gen. na KNS w Nowym Sączu

dla zielonego Obk I gen. na KNS w Starym Sączu

dla forka 158 - konnego na niemieckich blachach goszczącego w hotelu Perła Południa w miejscowości Rytro ;)

dla forka 158 - konnego na KNS za którym jechałem od Nowego Sącza do miejscowości Rytro

dla niebieskiej Imprezy z wielkim wlotem na masce w miejscowości Grybów

 

Dziś pozdrawiam niebieskiego Obk na WRA w Pionkach ;)

 

Świnek nie było w każdym w/w przypadku i żadnej odpowiedzi na moje machanie/mruganie :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spóźnione, ale za to video-pozdrowienia dla BRZ'eta spotkanego 27 czerwca w Wa-wie na Grojeckiej. Byłem tak nachalny :) :) i swoim zachowaniem tak wyrażałem podziw dla auta, że wręcz zmusiłem kierownika do "odpozdrowienia". Po wymianie uprzejmości, BRZ przejechał dostojnie przed maską mojego Forczestera, jakby wiedział może być nagrany - urodzony gwiazdor ;)

 

Przy okazji podziękowania dla arosiak, za możliwość korzystania z rejestratora Media Tech MT-4043 :D

 

 

Gratulujemy arosiakowi wyboru rejestratora! ;)

 

Zapraszamy do zapozniania się z pełną ofertą videorejestratorów Media-Tech: http://media-tech.eu/produkty/akcesoria-do-samochodu

 

 

W razie pytań służę pomocą, a także zachęcam do korzystania z czatu dostępnego na naszej stronie.

Pozdrawiam,

Piotr Łukaszewicz

______________________

Online Ekspert Media-Tech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszawa pół godzinki temu :)

Pozdrowienia dla srebrnego buga sedana który skakał na " późnym żółtym" na skrzyżowaniu Powstańców Śląskich/Wrocławska (te z Mc'Donaldem)

Swiatła i rąsia a zero reakcji ... pełne skupienie :biglol:

Edytowane przez xt6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika GT '00 , LKR.... najpierw pod Ikea Marki, a później zmierzającego w kierunku centrum Wwy.

I pozdrowienia dla Forumowicza (prawdopodobnie ;) ), z którym się rozpoznaliśmy ze względu na charakterystyczne niebieskie odzienie :D - wczoraj na Pit Party.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...