Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Mega czyste to znaczy wypolerowane do gołej blachy ?

 

Auto wygladalo jakby dopiero co z salonu wyjechalo :) , a na drogach taki syf!! :( Jeszcze raz pozdrawiam i respect :)

 

Nie byl to przypadkiem niebieski WRX na zlotych felgach? Bo ta Impreza ktora pozdrawialem troche wczesniej tez byla czysciutka jak z salonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byl to przypadkiem niebieski WRX na zlotych felgach? Bo ta Impreza ktora pozdrawialem troche wczesniej tez byla czysciutka jak z salonu

Felg nie pamietam :( , ale to byl WRX z duzym spojlerem

 

 

Pozdrowienia dla wszystkich uczestnikow wczorajszych urodzin Scoobiego i imienin BaRego. Dzieki za swietny czas i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy dalej z pozdrowieniami:

- czarny foryś zaparkowany na Marszałkowskiej, róg Świętokrzyskiej, pod kinem Bajka / kebabem, widziany dziś o 18:00, numery chyba WPN xxxxx

- srebrny WRX spotkany na Królewskiej około 20:15

 

Specjalne pozdrowienia dla michala i jego S.E., spotkanych przypadkowo w cynie 8). W niedzielę! :shock: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowe Pozdrowienia

dla kierowcy srebrnego Forestera, który z tyłu Promenady na moje mignięcie światłami ( w końcu to był bliźniak mojego auta ) popatrzył na mnie tak jakby chciał mi dać w ryja za to że go oślepiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich których nie widzę bo na moim zadupiu (Dębno) jedyne Subaru mam ja i nie mam kogo pozdrawiać, więc wirtualnie Was widzę więc i pozdrawiam. Kielbol kup se wkońcu Subaru

 

Dobre :mrgreen:.

 

My też Cię pozdrawiamy i Twojego subaraka, którego znamy i widzimy wirtualnie :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...