Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kolegi z OBK Sk 7***N identycznego z moim tylko świnka na lusterku mniejsza ^^ Obrazekwidzianego dziś na parkingu pod saturnem w SCC

 

To forumowicz dzioba :) Ale rzadko zagląda na forum.

to na pewno nie jest dzioba i dzioba na pewno rzadko na forum nie bywa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia:

1. Dla Kierownia i Pasażerki (chyba) niebieskiego Lanosa STI na Wołoskiej (tablice WPR...) dziś około 12.30. Kolega zwęszył mnie z daleka i dojechał. Omrugałem kierunkowskazami, bo z przodu stałem :)

2. Dla sympatycznego pana z ciemnego Lexusa IS cośtam z "wielko ruro wydechowo". Pan nie z naszej bajki, ale sympatyczny: urządziliśmy małe fiki-miki na Puławskiej...

3. Dla Kierownika srebrnego Forka XT na lewoskręcie z Puławskiej w Idzikowskiego około 12.45. Omrugałem, ale chyba nie złapaliśmy nośnej... :oops:

 

Zdrówka! :)

Luke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi z OBK Sk 7***N identycznego z moim tylko świnka na lusterku mniejsza ^^ Obrazekwidzianego dziś na parkingu pod saturnem w SCC

 

To forumowicz dzioba :) Ale rzadko zagląda na forum.

to na pewno nie jest dzioba i dzioba na pewno rzadko na forum nie bywa :mrgreen:

 

Dzioba katuje forka i to nie był on. A na forum jest baaaardzo często :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla:

- załogi czarnego legaca z choinką na dachu, z którym jechaliśmy dziś w środku dnia od Wolskiej do Emilii Plater

- załogi srebrnego forka N/A spotkanego w Al. Jerozolimskich przy Chałubińskiego - była kiwka

 

Oraz stałe pozdrowienia dla kierowców dwóch STI - srebrnego i czarnego, które często parkują na poziomie -3 biurowca przy Zielnej 37 8).

 

@Hogi: nieaktualne. Zacytowana przez Ciebie wiadomość, nawet, jeśli jest plotką, kompletnie mnie nie dziwi 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To forumowicz dzioba Ale rzadko zagląda na forum.
to na pewno nie jest dzioba i dzioba na pewno rzadko na forum nie bywa

O tej pore bylem pewnie gdzies pod Milano i nogdy nie mialem obka :mrgreen:

Oststnio faktycznie malo na forum bywam :lol::lol::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oraz stałe pozdrowienia dla kierowców dwóch STI - srebrnego i czarnego, które często parkują na poziomie -3 biurowca przy Zielnej 37 8).

 

 

To chyba już Bagno 2, a nie Zielna 37 :-)

Bo nie chce mi się wierzyć, że gdzieś za ścianą na -3 stoi inna srebno-czarna para sti.

 

Tak czy inaczej - pozdrowienia od czarnego :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wczorajszego wypadu do wrocka pozdro dla:

 

* granatowego Forka II ze świnią na klapie,otrąbiony w korku w okolicach solnego

* białego Turbodziadka w kombii widzianego ok.16,też 5 min od centrum

* Srebrny Lagacy III w kombi,też pl.solny ok 18

* niebieski Lanos zaparkowany ok 16 przy wlocie na solny

* Legacy Outback spotkany ok.18 pod renomą na światłach

* granatowy forek II stojący przed 18 na chodniku niedaleko galerii dominikańskiej

 

Na A4 między legnicą a wrockiem kawowowy Legacy Outback KR blachy

 

a reszta na fotach:)

Legacy na parkingu w renomie ,oraz na bielanach:)

 

-- N gru 18, 2011 6:49 pm --

 

 

 

-- N gru 18, 2011 6:49 pm --

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Goory'ego widzianego pod fashion w Piasecznie i dla całej masy Subaraków widzianych po drodze. :mrgreen:

 

Odpozdrawiam.

 

Widziałem tam jakieś wielkie Volvo kombi ze świnką. Pozdrawiam.

 

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielne pozdro dla kieorwnika z niebieskiego WRX'a z nalesnikiem, co mnie objechał jak chciał na odcinku Zgorzała - Karczunkowska - Puławska. Astrą kombi 1.6 to ja sobie mogłem ;)

 

PS. na winklach przekombinowałeś :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze pozdrowienia dla Forumowicza w polarzychu niebieskim oczywiście z napisem "www.forum.subaru.pl" i świniokiem na ramieniu na giełdzie kwiatowej na Bakalarskiej koło 6 rano chyba było ;) Ja już od 4.30 grasowałem tam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...