Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika/czki w Subaru Impreza chyba blob i nie wiem czy WRX czy STI :P widziałem tylko że srebrne i rejestracja PP :P szybko śmignęło :P na ul.17 stycznia w Ciechanowie około godziny 18/19

 

 

 

 

 

P.S Mam nadzieje że radar nie zrobił fotki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla mijanej dziś imprezy na złotych 17" OZetach.

Czas i miejsce: ~8:10,w drodze do "fabryki" w okolicach ruskiej. Kiwka była + wymiana wzrokowych "szacunów". :wink:

Prosiąt nie widziałem ale ...

 

 

 

było rano a wtedy nie wiele widzę :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrowienia dla mijanej dziś koło 20, na skrzyżowaniu w Ożarowie Mazowieckim Wściekłej Pomarańczy, znaczy Zło w czystej postaci - pomarańczowe EVO :twisted: na WA .....

 

 

czyżby Cysztof :?:

 

to rowniez ja - odpozdrawiam 8)

 

 

to w takim razie coś chyba z jednym ze świateł masz nie teges :idea: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowionka dla blue mica bloba/buga Sti na blachach F****,wczoraj mnie taki ktoś w Bolesławcu na ul.Kościuszki wyprzedził,wystrzelił do przodu,mrugnał awaryjnymi,doleciał do ronda i...znikł,a ja jedne wielkie :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla sympatycznej Kierowniczki srebrnego GTka rej. WW..... dziś na Racławickiej w Warszawie ok. 17:30. Kiwka na raty ale była :wink:

 

odpozdrawiam serdecznie :D:D:D

 

 

Beatix hmmm srebrny GT na WW.... a czy przypadkiem nie bulgotałaś w środę na Lentza po 16? czyżbyśmy byli sąsiadami nie tylko na Platinium? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla sympatycznej Kierowniczki srebrnego GTka rej. WW..... dziś na Racławickiej w Warszawie ok. 17:30. Kiwka na raty ale była :wink:

 

odpozdrawiam serdecznie :D:D:D

 

 

Beatix hmmm srebrny GT na WW.... a czy przypadkiem nie bulgotałaś w środę na Lentza po 16? czyżbyśmy byli sąsiadami nie tylko na Platinium? :D

 

to niestety nie ja :)

btw dawno nie widziałam Twojego Forysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy z Mikołajek
Pozdrawiamy z Mikołajek

Nie Bakupno? On ma tak naklejki z... :mrgreen: przyklejone w tym miejscu

Pozdrawiamy z Mikołajek

Wygląda na "bakupno" - ten sam "zestaw" naklejek w tych samych miejscach na takim samym samochodzie :lol:

To pozdrawiamy bakupno :mrgreen: Może wpadnie i potwierdzi sam :D

 

odpozdrawiam :D

 

to wasz legas stoi na tym parkingu obok lego?

 

Konsuela, moze piwo wieczorem :?: :D numer do mnie leci na PW

 

-- So lis 12, 2011 1:02 pm --

 

pozadrawiam z Mikołajek

 

biały forek S-turbo o 1 na moście

 

land rover zaparkowany na rynku z ramką "Subaru Łomianki"

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Forumowicza którego pytał o drogę gdzie jest ulica "Piękna" z czarnego Bloba chyba Wrx tak ja wiem koło 17.30. Nie powiem komu się kierunki z radochy pomyliły, że widzi świnkę na lusterku i forumowe auto ;D Ale kto by pomyślał, że pracownik z Bliskiej mówi pozdrowienia dla forumowicza :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla sympatycznej Kierowniczki srebrnego GTka rej. WW..... dziś na Racławickiej w Warszawie ok. 17:30. Kiwka na raty ale była :wink:

 

odpozdrawiam serdecznie :D:D:D

 

 

Beatix hmmm srebrny GT na WW.... a czy przypadkiem nie bulgotałaś w środę na Lentza po 16? czyżbyśmy byli sąsiadami nie tylko na Platinium? :D

 

to niestety nie ja :)

btw dawno nie widziałam Twojego Forysia

 

to muszę węszyć dalej :twisted:

 

a Forka nie widać bo się trochę obcyndalam w robocie ostatnio :P

 

---

 

pzdr dla parki w białej Evelinie VI w alei krakowskiej koło 17

 

oraz dla kolegi który mnie obklaksonił z ciemnego Legaca na Wilanowskiej kolo 20.00. cały dzień orient a na wieczór się zagapiłem i nie zauważyłem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl, widzę, że chyba jesteśmy sąsiadami - mieszkam przy Koszykowej, niedaleko Bliskiej... Pozdrowienia.

 

Pozdrawiam oczywiście ;) Czasem paraduje tam w Plejadowych ciuszkach :D Oraz stoi moja Primera pod Pylonem :) Pewnie będę nią o 18 lub 19 listopada w pracy mam na noc możesz wpaść odwiedzić ;) Mam zmianę od 19-07 rano :) Pozdro raz jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...