Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kolegę z czarnego GT-ka, który miał wczoraj przygodę na skrzyżowaniu Mickiewicza i Potockiej. Świnek nie widziałem... ktoś z forum?

 

Widziałem efekt tej przygody. Mocne uderzenie, szkoda GT-czka :-(

 

Pozdrowienia dla czerwonego GT co udawał autobus na Modlińskiej ale niestety został rozpoznany :-P - Środa rano mniej więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Pawła Tomaszka jadącego RS-em w czwartek z Marysina do Międzylesia 8)

Focusem RS?

 

białym :idea:

 

pozdrawiam kierownika błękitnego GT na złotej feldze ze świnią na lusterku i bagażniku nr WH..... zaparkowanego ok 15 na Bobrowieckiej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam pana w srebrnym STI, który w nocy z soboty na niedzielę jechał świętokrzyską w stronę tamki, i mi nie odmachał, ale chciał się popisać i na skrzyżowaniu z nowym światem tak przygazował, że zgubił rejestrację. Zatrzymałem się, żeby ją zgarnąć, ale ktoś mnie ubiegł=/

BTW. W roku 2011 machałem już do ok. 30 imprez w wawie i ani jedna nie odmachała. Ja rozumiem czterdziestoletnich buców w imprezach trójkach, którzy je kupili, bo się fajnie nazywa i jest droga, ale nasza piękna polska przaśna młodzież w jedynkach i dwójkach? No co jest panowie (i trzy panie)?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam Pawła Tomaszka jadącego RS-em w czwartek z Marysina do Międzylesia 8)

Focusem RS?

 

białym :idea:

 

pozdrawiam kierownika błękitnego GT na złotej feldze ze świnią na lusterku i bagażniku nr WH..... zaparkowanego ok 15 na Bobrowieckiej 8)

 

Odpozdrawiam.

 

Akurat na szkoleniu przebywam tam w weekendy 8)

 

 

pozdrawiam pana w srebrnym STI, który w nocy z soboty na niedzielę jechał świętokrzyską w stronę tamki, i mi nie odmachał, ale chciał się popisać i na skrzyżowaniu z nowym światem tak przygazował, że zgubił rejestrację. Zatrzymałem się, żeby ją zgarnąć, ale ktoś mnie ubiegł=/

 

Rowniez pozdrawiam Pana w srebrnym STI bez tablicy. Machane na wale miedzyszynskim 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam z wczoraj:

 

:arrow: rano, na szelu :P przy sadybie, minispot, zolty bug wrx(wiem kto to, ale nie pamietam nicku) i legas, machalem, bylo odmachane

 

:arrow: po poludniu, z Klimczaka, dla hellera, albo blizniaczego, sapiacego na FZ.... sti :)

 

:arrow: z tygodnia zeszlego, kilka razy zaparkowanego przy fortach Raclawickiej 99, widzianego przeze mnie i moja polowke, ba nawet mms mi slala :P - TurboKiosk z czarnO trzodO rej KR..... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pozdrawiam kierowce tego STI: http://www.youtube.com/watch?v=CTMMJlpz ... r_embedded

i panów którzy tego pana tam wpuścili

ale akcja :shock: :shock: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również pozdrawiam wszystkich subaromaniaków spotkanych dziś w Słomczynie.

Harvester - mój młody nie odpuścił - koniecznie chciał zdjęcie przy Twoim STI.

 

Pozdrowienia również dla Łukasza Zolla - piękny wyścig finałowy w deszczowej scenerii (byłem cały zmoczony przez deszcz, ale było warto) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...