Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowników 3 imprez: czarna, żółta i niebieska (DDZ, DW, DPL) z wczoraj widzianych na Karkonoskiej we Wrocławiu.

Podłączyłem się do Was na chwilę, ąż do zjazdu na A4 8)

 

Odpozdrawiam w imieniu swoim i kolegów, szkoda, że nie pojechałeś za nami, była epicka impreza :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi, kto się kręci w okolicach ronda onz a dokładniej pereca, żelazna. Już nie pierwszy raz widze blobeye niebieskie STI szczególnie w godzinach porannych a nie moge jakoś skojarzyć osobnika. blachy chyba WT.

Pozdrawiam za każdy mój poranek, który mi umilasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla STI black która przez moment jechała za mną w Lublinie na al. Spółdzielczości Pracy około 18.00 potem zniknęła, potem znowu się pojawiła, następnie na skrzyżowaniu ze Związkową efektownie skręciła w prawo z pasa do jazdy w lewo :mrgreen:

Chwilę potem na wspomnianej Związkowej mijamy się z niebieskim STI - pozdrowionka.

 

Kiwka dla emil123 mijanego w swoim Outbacku w Chełmie pod "Pałacem Ślubów" z dzisiaj około godziny 11.30.

 

Pozdrowienia dla moni_tt mijanej rano standardowo na Długiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla zielonej Primery kombi ze świniakami, stojącej kole 17 na Nowolipkach.

 

Odpozdrawiam za moją Modliszkę :D Aaa.. flagi nie było??? :wink: :twisted:

 

...a ja pozdrawiam dziś... :

- godzina 09.40 czarny Forester (trzoda była) z ogromną rurą i pięknym dźwiękiem przez nią wydawanym z Solidarności na Jana Pawła 2 w stronę Arkadii,

- 09.41 czarny Blob z trzodą chyba Sti, który też super poburczał w stronę Złotych Tarasów,

- 9.42 niebieski Bug eye oklatkowany i z naklejkami nie wiem jakimi też na Jana Pawła 2 przy skrzyżowaniu z Solidarności. Ale to gadało :twisted:

- 14.05 i 20.16 ktoś super dał wpedał przy moim namiocie :twisted: Ach kiedy ja tak będę mógł robić :|

- oraz serdeczne pozdrowienia dla Pary forumowiczów koło 20.30 chyba, którzy kupili ode mnie kwiatuszka chyba dla mamusi co :?: 8) Ja nie odpuszczę :) Każdego zapytam jak mi podchodzi pod forumowicza ;))

A! I jeszcze gorące pozdrowienia dla wszystkich Subaraków i ich właścicieli, którzy bulgotali mi dzisiaj od 08.00 do 21.00 na Jana Pawła 2 przy Hali Mirowskiej. Trochę Was było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kogoś od czarnego Forka 03-05, zaparkowanego niedawno przy klubie "First" w Łomiankach. Mam nadzieję, że właściciela nie było w środku, bo było karaoke i dałem, wraz z dwoma koleżankami, cudowne popisy wokalne :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Dario007, mijanego z naprzeciwka dziś około 19:18 na Żołnierskiej przed Marsa, od strony Anina. Machałem i warczałem, ale nie widział :-(

 

Widział , widział!!! Wystawiłem rękę a Ty światłem stopu dałeś znać! Sorrki , że moja reakcja była spóźniona trochę, ale po przejechaniu prawie 1000km i wstaniu o 5 rano zdarza się. Musisz wybaczyć...

 

Pozdrawiam. Pozdrawiam Przemku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla !Action, ktory stoi swoim srebrnym Forysiem na parkingu pod Platinium :)

 

 

jeeeee! pierwszy raz pozdrowienia dla mnie na forum :D yupiiii

 

hola hola...tylko żeby ktoś nie pomyślał, że chodzi o klub Platinium 8)

 

odpozdrawiam

action! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslalem, ze lustro postawili na Kobierzynskiej... a to taka sama lodoweczka turbo jak moja... :wink: 8) Pozdrawiam!

 

No i Dziedzica_Pruskiego, ktory mowi zonie, ze jedzie do pracy, po czym skreca zaraz w strone Pasazu Ruczaj... :mrgreen::P :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla !Action, ktory stoi swoim srebrnym Forysiem na parkingu pod Platinium :)

 

 

jeeeee! pierwszy raz pozdrowienia dla mnie na forum :D yupiiii

 

hola hola...tylko żeby ktoś nie pomyślał, że chodzi o klub Platinium 8)

 

odpozdrawiam

action! :wink:

 

to był "postój gościnny"? czy urzędujesz w którymś z budynków?

bo jeśli tak, to okaże się, że jest nas już kilka sztuk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...