Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

kiedyś podobno była taka w łomiankach chyba?

 

Był taki bug i chyba nadal jest. Właścicielem jest Adam, który długie lata był tu na forum, udzielał się na spotach itp. Mieszka faktycznie w Łomiankach - nawet kiedyś byłem u niego na forumowym grillu (pamiętam, że na pewno byli też maćkowiesubru, chyba mati) :). Jego bug jest pomalowany żółtym lakierem z palety porsche i naprawdę wygląda grubo 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto zdjęcie owego buga z jego właścicielem za kierownicą:

 

Powiększ (rzeczywiste wymiary: 2592 x 1944)Obrazek

wygląda kozacko 8)

 

dzisiejsze pozdrowienia dla kierowcy srebrnego Lanosa STI rej. chyba WZ, który jakoś po 16 leciał od Ronda Radosława Okopową. Auto chodzi jak powinno ponieważ stojąc na czerwonym najpierw go usłyszałem, potem dopiero zobaczyłem :twisted: chodzi jak zły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ci - Opatrzności, że na drodze joanna7f zapaliłaś (choć na chwilę) czerwone światło (chyba, że na innym stanęła)! :D

 

Od dziś mym (ulubionym) kolorem (metalizowana) wiśnia będzie. :roll:

Pzdr Y2. Moc z Tobą (niech zawsze będzie)!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamowałem, bo skręcałem w kierunku Ostrzyckiej. :mrgreen:

Łyse gumy mam, jeżdżę na obuwiu zastępczym, przeznaczonym na pojeżdżawki. 8)

Luzik, to był troche żart - czasami robi sie korek którego nie widać i można sie nieźle nadziać.

Jeżeli jesteś tam bardziej regularnie daj znać, zrobimy spota w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niedawno widywałem żółtego buga w Łomiankach - ostatnio jakoś nie, ale pewnie stoi nadal.

 

 

w środę widziałem zółtka 2 razy, właśnie w Łomiankach :)

 

Pozdro dla kierownika Forka w Dyszlu, spotkanego dziś koło 21 na Żwirki i Wigury...dziwnie sie na mnie patrzyłeś, ale i tak pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na prawdę, to dzięki, Chłopaki, że się PRZED joanna7f nikt nie wyrwał (choć wiem, że wielu się powstrzymywało ostatkiem sił :wink: ) - czułbym się mało komfortowo gdyby się nagle zgraja facetów z pozdrowieniami rzuciła ... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechałem niebieskim outbackiem żony z łodzią na haku :wink:

 

Nie leciałeś przypadkiem Trasą Toruńską w kierunku Żerania ok 11.00 - 12.00 (mniej więcej)? Jeżeli tak to minąłem Ciebie na wiadukcie nad Broniewskiego :) Mojej żonie bardzo spodobał się Twój OBK :) (mnie zresztą też ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia z Lublina dla kierowników:

- kierownika srebrnej imprezy z parapetem (mignął mi tylko tył), podążającej w kierunku Świdnika ok 12:30

- kierownika czarnego OBK, widzianego na Ruskiej ok 13, którego pasażerka odpowiedziała na kiwkę 8)

- kierownika czarnego OBK, który jechał przede mną Al. Kompozytorów Polskich przed przed 14

- kierownika czarnego Forka I widzianego ok 18 na Altanowej... duuuużo tego chromu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownika białego Evo X, który mnie obmrugał dziś w tunelu Trasy W-Z o 16:55 :-)

Byłem nieco zaskoczony, Żona również: "Patrz! Evo Ci mruga!" :-)

Pomyślałem, że to pewnie ktoś z the Forum, kto przeszedł na Ciemną Stronę Mocy (chociaż białą ;-) ),

zobaczył świnie na lusterkach :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj dla:

- Srebrnej turbo wanny na niepolskich blachach i świnką z którą mineliśmy sie koło 16 w czasie downhillu książęcą :twisted: Saracen44 machał bo ja zajęty byłem utrzymaniem nas na kursie i ścieżce :mrgreen:

-Niebieskiego Sti z którym mineliśmy i obmachaliśmy sie pod buwem koło 16:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...