Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla Cinka ktory to rozgwiezdzil niebo nad Wislostrada kolo Czerniakowskiej o 12:00 dzisiaj (piatek).

Ja mi sie podoba ta twoja fura ma cos sobie, jak bede zakladal muzeum to twoj egzemplarz bedzie stal w pierszym rzedzie! :cool: zaraz obok bialego bug' STI grecho'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla srebrnego WRX z naleśnikiem, spotkanego wczoraj w Gdyni na Nowowiczlińskiej. Mimo że były świnki, reakcją blond kierowniczki na moje machanie była tylko zaskoczona mina , o taka :shock:

 

To chyba mama Roberto555 :wink:

nie pozdrawiająca jest :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Anulki i Blackdogwwl , którzy razem zawitali dziś u mnie w Blue i jeszcze raz dzięki wam wielkie, wiecie za co, sprawiliście, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi :grin: :grin: :grin: ZGODZIŁA SIĘ :!: :!: :!: :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Anulki i Blackdogwwl , którzy razem zawitali dziś u mnie w Blue i jeszcze raz dzięki wam wielkie, wiecie za co, sprawiliście, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem na ziemi :grin: :grin: :grin: ZGODZIŁA SIĘ :!: :!: :!: :grin: :grin: :grin:

Och Ty :!: Szybszy byłeś :razz:

No ja oczywiście odpozdrawiam serdecznie Szakal z mojej strony jak i mojej ukochanej Anulki. Oj dawno się nie widzieliśmy :wink:

No i inny temat :wink: Pozdrawiam dziś widzianych :cool:

Pierwsze Primo - srebnego WRX-a Blob eye z czarną świnią na lusterku o godz 11.40 na Targówku jadącego w stronę wiaduktu na Głębockiej

Drugie Primo - białego Hawk eye Sti w Blue City w godzniach od 18.20. Oklejonego na różowo na drzwiach z napisami Gt itd

Trzecie Primo - czerwoniutkiego Legaca combi, któremu pomachałem i kolega z bananem na twarzy odmachał :wink: w Blue City w podziemiach. Ps. To ja byłem w tym Subarowym Polarku, a Szakal romansował niedaleko mnie na fonie :mrgreen:

 

Oraz pozdrowienia dla młodej parki w którą uderzyła zła kobieta cofając przy korekcie parkowania prostopadłego. Ruszyło mnie sumienie i wróciłem na świadka tego zdarzenia. Bo myślała baba, że ich nastraszy.

No i oczywiście serdeczne pozdrowienia dla Funkconariuszy Prewencji oby takich chłopaków jak najwięcej co nie Szakal :wink: Macie racje chłopaki co do tej waszej Ceed :mrgreen: Rozrusznik do wymiany :twisted:

A! Jeszcze pozdrawiam Vergette i Simona bo się zaraz pewnie odezwą :mrgreen: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecie Primo - czerwoniutkiego Legaca combi, któremu pomachałem i kolega z bananem na twarzy odmachał w Blue City w podziemiach. Ps. To ja byłem w tym Subarowym Polarku, a Szakal romansował niedaleko mnie na fonie
Tak, tak, ja też pozdraiwiam :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pozdrawiam Vergette i Simona bo się zaraz pewnie odezwą :mrgreen:

 

dołączę się do pozdrowień;D bo się pewnie zaraz odezwą ;)

 

 

ZGODZIŁA SIĘ :!: :!: :!: :grin: :grin: :grin:

powoli... pochwal się na co się zgodziła...bo chyba nie na TO :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pozdrawiam Vergette i Simona bo się zaraz pewnie odezwą :mrgreen:

 

dołączę się do pozdrowień;D bo się pewnie zaraz odezwą ;)

 

 

ZGODZIŁA SIĘ :!: :!: :!: :grin: :grin: :grin:

powoli... pochwal się na co się zgodziła...bo chyba nie na TO :D

Hahaha :mrgreen:DNL odpozdrawiam :wink:

Coś czułem, że będą takie pytania :roll:

Szakal nie wygadaj się :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...