Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla:

1. Legaca Kombi Boxer Diesel na blachach EL... widzianego w Wawie, kierującego się na Okęcie dzisiaj (tzn. wczoraj 07.11 :wink: ) rano,

2. czarnego Hawkeye-a z parapetem widzianego w tym samym dniu około 16:30 na rondzie sąsiadującym z hotelem Jan III Sobieski,

3. całej masy Forków i Tribec wypatrzonych przeze mnie w trakcie przemieszczania się pomiędzy hotelami goszczącymi tegoroczne Audioshow :cool:

O!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieską imprezę (tablice WZ...) na ładnych antracytowych felgach ze świniaczem na lustrze :cool:

 

Na ulicy Bibuły, nie nie - Dubasa, tfu! - Dubois :mrgreen:

Odpozdrawiam w imieniu małżonki :wink:

Ps. Firma w której pracuje przeprowadziła sie tam dwa tygodnie temu. Jak pierwszy raz miałem tam jechać (a wiadomo jak kobiety tłumaczą drogę) to kazałem jej sms-em wysłać nazwę ulicy, bo mi nawigacja głupiała przy wpisywaniu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam niebieską imprezę (tablice WZ...) na ładnych antracytowych felgach ze świniaczem na lustrze :cool:

 

Na ulicy Bibuły, nie nie - Dubasa, tfu! - Dubois :mrgreen:

Odpozdrawiam w imieniu małżonki :wink:

Ps. Firma w której pracuje przeprowadziła sie tam dwa tygodnie temu. Jak pierwszy raz miałem tam jechać (a wiadomo jak kobiety tłumaczą drogę) to kazałem jej sms-em wysłać nazwę ulicy, bo mi nawigacja głupiała przy wpisywaniu :mrgreen:

 

Ja tam bywam codziennie, więc już za trzecin razem trafiam w nazwę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla lukass ? ktorego prawdopodobnie minalem dzisiaj o 18:00 na trasie na Blizne przy Lazurowej

 

i dla

czyje to takie piękne białe STi stało dziś przy KEN'ie?

Grzechooo`a ?

z ktorym kiwnelismy sobie przy Galerii Mokotow o 18:20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrnego Forka ze świnką na czarnym lusterku, jadącego z Sopotu w stronę Gdańska dzisiaj około 8.25 :mrgreen: .

Jechałam w przeciwną stronę, ale kierownik mnie nie zauważył :razz:

 

Qóba ma chyba coś wspólnego z tym autkiem i kierownikiem, tak podejrzewam :roll: :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sprawka Simona i Vergette :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Nie wiem jak Vergette, ale ja napewno nie mam z tym nic wspolnego. :razz:

 

 

Pozdrowienia dla kierownika czarnego STI (albo WRX) na zlotych felgach, ktory sie turlal gadajac przez telefon po ul. Krasickiego w Iwicznej ok. 10-tej :cool:

Kiwki nie bylo, bo podrozowalem padlina :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...