Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

i dla

anakinsky napisał/a:

czyje to takie piękne białe STi stało dziś przy KEN'ie?

 

Cytat:

Grzechooo`a ?

 

Potwierdzam, to ja. Byłem na porannej kawce z moja kobieta w najmodniejszym lokalu na Kabatach COCO :D

 

z ktorym kiwnelismy sobie przy Galerii Mokotow o 18:20

odpozdrawiam (Niebieski WRX kombi na fajnym felunku? Kiedys juz sie chyba spotkaliśmy na puławskiej wieczorową pora?)

 

Pozdro dla Grzecho (chyba), z którym pomknąłem chwile po Puławskiej do Wałbrzyskiej w sobotę po 12.00 i później widziałem Cię koło 14.00 jak wyjeżdżałeś na Puławską z Ludwinowskiej. :cool: :mrgreen:

Przyznaje się i odpozdrawiam serdecznie.

Co poprawia humor w sobote rano? spotkanie świńskiego Subaru :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla lukass ? ktorego prawdopodobnie minalem dzisiaj o 18:00 na trasie na Blizne przy Lazurowej

Jak w sobotę to ja.. znaczy sie żona ten tego no jechała :mrgreen: Bo jak w niedzielę to tak około 14 też żona jechała - ja sie w cały łikend paintballowałem i ujeżdżałem quady :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Ariela stojącego na skrzyżowaniu w Skoczowie mrugałem długimi ale nie patrzył :cry:
No nie widziałem Cię właśnie ale pamiętam że wieczorem byłem w Skoczowie :) To teraz pozdrawiam :D:D:D Trzeba się w końcu spotkać w tym Skoczowie :)

 

[ Dodano: Pon Lis 09, 2009 5:07 pm ]

Jak w sobotę to ja.. znaczy sie żona ten tego no jechała :mrgreen: Bo jak w niedzielę to tak około 14 też żona jechała - ja sie w cały łikend paintballowałem i ujeżdżałem quady :twisted:
Musisz bardzo kochać swoją żonę że dajesz jej jeździć STI :) Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tibhar_99 napisał/a:

Pozdrowienia dla lukass ? ktorego prawdopodobnie minalem dzisiaj o 18:00 na trasie na Blizne przy Lazurowej

Jak w sobotę to ja.. znaczy sie żona ten tego no jechała :mrgreen: Bo jak w niedzielę to tak około 14 też żona jechała - ja sie w cały łikend paintballowałem i ujeżdżałem quady :twisted:

- w niedziele o 18:00.

odpozdrawiam (Niebieski WRX kombi na fajnym felunku? Kiedys juz sie chyba spotkaliśmy na puławskiej wieczorową pora?)

Mozliwe ale moj jest czarny, a felunek poszedl juz na lezakowanie do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Gdyni na Morskiej około 14.30 śmignęła mi dzisiaj przed oczami niebieska impreza oklejona (tylko WRC zanotowałam :razz: ), na gdyńskich blaszkach, pozdrawiam :mrgreen: , kto/co to :roll: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrnego Forka ze świnką na czarnym lusterku, jadącego z Sopotu w stronę Gdańska dzisiaj około 8.25 :mrgreen: .

Jechałam w przeciwną stronę, ale kierownik mnie nie zauważył :razz:

 

Qóba ma chyba coś wspólnego z tym autkiem i kierownikiem, tak podejrzewam :roll: :wink: .

 

Odpozdrawiamy - ja i mój tata, który wtedy prowadził Forka :)

Nie zauważył Cię, jest ostatnio mocno zakręcony - ma cały dom na głowie, bo reszta domowników chora :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Marka L.A. spotkanego z żoneczką na spocie przygotowawczo-weselnym :) w WhiteRoses.

Pozdrówki i raz jeszcze DZIĘKUJĘ :mrgreen:

Odpozdrawiam serdecznie .

Słyszałem, że zmieniła się koncepcja sukni ślubnej .

Ponoć Tynka wygląda w niej jak rusałka .

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrnego Forka ze świnką na czarnym lusterku, jadącego z Sopotu w stronę Gdańska dzisiaj około 8.25 :mrgreen: .

Jechałam w przeciwną stronę, ale kierownik mnie nie zauważył :razz:

 

Qóba ma chyba coś wspólnego z tym autkiem i kierownikiem, tak podejrzewam :roll: :wink: .

 

Odpozdrawiamy - ja i mój tata, który wtedy prowadził Forka :)

Nie zauważył Cię, jest ostatnio mocno zakręcony - ma cały dom na głowie, bo reszta domowników chora :mrgreen:

 

Podwójnie w takim razie pozdrawiam, bo tylko Twojego tatę zauważyłam :mrgreen:

Zdrowia życzę :smile:

 

wszyscy dookola chorują :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla Marka L.A. spotkanego z żoneczką na spocie przygotowawczo-weselnym
Słyszałem, że zmieniła się koncepcja sukni ślubnej .

Cichaczu tak cichaczem się chcesz ożenić :mrgreen: :?:

Trzeba się w końcu spotkać w tym Skoczowie :)

Właśnie tak trza zrobić :!:

Pozdrowienia dla srebrnej szczały spotkanej i omiganej w Skoczowie o 7-20 i forestera srebrno -siwego mijanego również w Skoczowie o 15-30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...