Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierowcy oswiniaczonej KIA Carnival (WB XXXXX) za ktorym sobie jechalem w Iwicznej jakies 40min temu :cool:

 

słyszałem że i foty robiłeś , pozdrowię moją żonę , chyba że sam chcesz,????, ostatnio to ja częściej nią jeżdżę , walory ekonomiczne mnie zmusiły, WRX nie schodzi ponizej 16 L, pozdro i dla Ciebie SIMON... :wink:

 

[ Dodano: Pon Paź 12, 2009 11:56 am ]

Pozdrowienia dla kierowcy oswiniaczonej KIA Carnival (WB XXXXX) za ktorym sobie jechalem w Iwicznej jakies 40min temu :cool:

 

Urbanek?

 

:lol: Urbankowa !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem że i foty robiłeś , pozdrowię moją żonę , chyba że sam chcesz,????, ostatnio to ja częściej nią jeżdżę , walory ekonomiczne mnie zmusiły, WRX nie schodzi ponizej 16 L, pozdro i dla Ciebie SIMON... :wink:

 

No, cyknalem jedna, bo swinke na Carnivalu to pierwszy raz widzialem, ale przysiaglbym na wszystko, ze kierowal facet i to nie byles Ty :mrgreen:

 

Dobre :D .

 

Trzeba sie bylo pozegnac z fasonem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urbanek napisał/a:

słyszałem że i foty robiłeś , pozdrowię moją żonę , chyba że sam chcesz,????, ostatnio to ja częściej nią jeżdżę , walory ekonomiczne mnie zmusiły, WRX nie schodzi ponizej 16 L, pozdro i dla Ciebie SIMON... :wink:

 

 

No, cyknalem jedna, bo swinke na Carnivalu to pierwszy raz widzialem, ale przysiaglbym na wszystko, ze kierowal facet i to nie byles Ty :mrgreen:

 

:roll: :twisted: :razz: :mrgreen: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, cyknalem jedna, bo swinke na Carnivalu to pierwszy raz widzialem, ale przysiaglbym na wszystko, ze kierowal facet i to nie byles Ty
:grin: :grin: :grin: Simon , może z lotu ptaka ją dojżałeś :mrgreen: :razz:

 

 

Szakal ; pozdrów Twoich znajomych którzy usilnie chcieli Ciebie pozdrowić a to byłem JA, a nie Ty niestety.... jakże byli zawiedzeni, ale przyciągnął ich dziwięk, na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szakal, jestem pewien, ze siedzialem w GT-ku. Tym razem obylo sie bez latania. :razz: :wink:

 

Szakal ; pozdrów Twoich znajomych którzy usilnie chcieli Ciebie pozdrowić a to byłem JA, a nie Ty niestety

 

 

Tak to jest jak tylko 2 nowe subaraki z forum jezdza po Wawie :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szakal ; pozdrów Twoich znajomych którzy usilnie chcieli Ciebie pozdrowić a to byłem JA, a nie Ty niestety.... jakże byli zawiedzeni, ale przyciągnął ich dziwięk, na pewno
Pozdrawiam, pozdrawiam :grin: :grin: :grin:
Pozdrawiam Szakala, wjechałem jak głupi na ten parking podziemny w Blue City, jedynym jasnym punktem tej wizyty była Impreza Szakala tuż przy wjeździe na normalny parking
Odpozdrawiam, trzeba było wsadzić noge za łancuch, wejśc i przywitać się z kolegą :twisted:
Tak to jest jak tylko 2 nowe subaraki z forum jezdza po Wawie
Moja jest teraz głośniejsz, chyba najgłośniejsza w Wawie :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro :razz: Incognito byłeś czy cuś? Bo nie zauważyłem :oops:

spacerkiem :mrgreen: widziałem jak Twój samochód stał zaparkowany więc nie mogłeś mnie widzieć :wink:

pozdro z dzisiaj dla właściciela niebkieskiego buga rej.WT widzianego koło 13 na Pawiej, świnki były, samochód na sprzedaż, a ogłoszenia na forum nie widać :razz: swoją drogą 300KM w WRX-ie i hamulce od Porsche... a kolega nic się nie chwali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro mie tu tak dawno nie bylo to tez sobie pozdrowie :smile:

 

kierownika czarnego towarowego WRXa skrecajacego z K.Jadwigi w Kosciuszki około 9.00 , dwa GTeki ( srebrn i granatowy ) widziane o 14.30 pod Cracovią no i Niunka z ktorym udalo sie nawet zamienic dwasłowa slowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...