Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla DNL'a dzisiaj przed południem w Olsztynie. Ziom, jesteś normalnie chyba wszędzie. w W-wa widzę Ciebie bardzo często. Pojechałem jakiś czas temu do Wrocka na pare dni i też Ciebie widziałem. Teraz siedzę od tygodnia w Olsztynie i prosze- Jedzie Subarak z naprzeciwka- oczywiście wiśniowy wolnossak. Szacuneczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowieniadla kierownika i oczywiscie mlodej pary w czarnym bug'u na zlotej feldze ze swiniaczem na lusterku ktory prowadzil weselny konwoj w Zgorzale miedzy W-wa a Lesznowola

 

i dla niebieskiego GT'ka, ktory ten konwoj zamykal :shock:

Milego upalania przy stolikach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika blue Imprezy combi KTT 29HG... ze świniakami widzianego w Zakopcu ok. 14 (chyba) :grin:

 

niebieska Impreza kombi z ciemnymi szybami, ze świnką na lusterku, przy wjeździe do Zakopanego, poniedziałek (03.08) KTT.....

 

To?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c13 ... c96fb.html

 

Kolega niestety nie zagląda na forum :neutral:

 

niebieska SI STi 05+ rej. KTT......, z naklejkami "osirodek szkolenia kierowców", "joka?", zaparkowanego przy ul.Stromej (Zakopane), tego widywałem co dziennie, mieszkałem prawie na przeciwko :mrgreen:

 

Nie joka tylko STOPKA, widziałeś Elke na dachu? :mrgreen:

próbowałem namówić kolege na forum ale chyba nie ma czasu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A że boso i w fioletowej piżamce to już nie wspomnisz :mrgreen:

 

Chcialem tego publicznie uniknac :mrgreen: Ale skoro sama wspomnialas, to faktycznie tak wlasnie bylo :mrgreen::mrgreen: Szkoda, ze Ci nie zrobilem zdjecia, ale na forum nie wiedzialbym czy je wrzucic do "estetow" czy do "rozluzniamy atmosfere" :razz: :wink: :mrgreen:

 

[ Dodano: Sob Sie 08, 2009 10:36 pm ]

a lizak to chupa chups arbuzowy - limited edition :mrgreen:

 

-pycha, schrupalem go dopiero pod piasecznem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem tego publicznie uniknac :mrgreen: Ale skoro sama wspomnialas, to faktycznie tak wlasnie bylo :mrgreen: :mrgreen: Szkoda, ze Ci nie zrobilem zdjecia, ale na forum nie wiedzialbym czy je wrzucic do "estetow" czy do "rozluzniamy atmosfere" :razz: :wink: :mrgreen:

 

znając vergette, to może do "moje subarowe zboczenia" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To?

http://www.fotosik.pl/pok...9a699c96fb.html

 

Kolega niestety nie zagląda na forum :neutral:

 

Tak, ten sam... prawie wybiegłam na środek ulicy machając, ale kompletny brak reakcji :???:

 

znając vergette, to może do "moje subarowe zboczenia" :lol:

 

Niestety piżamka w kolorze lila w kropki, nijak się ma do blue mica... jedynie włosy ciągle pozostają w jedynym słusznym :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem poluj na forki z róziowymi trzodami :wink:

 

Forków nie pamiętam, żebym jakiegokolwiek widziała :sad: ... jeszcze jedna czarna impreza z trzodą wpadła mi w oko KTT 55 coś tam , stojąca najpierw na Sienkiewicza, a potem przemieszczała się po Kościuszki :cool: i dość spora ilość Tribek, ale do nich nawet nie staram się machać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMSTeam, Fryta, telefony byś odbierał a nie w torebce nosisz... :razz:

 

 

Janosik napisał/a:

To?

http://www.fotosik.pl/pok...9a699c96fb.html

 

Kolega niestety nie zagląda na forum :neutral:

 

 

Tak, ten sam... prawie wybiegłam na środek ulicy machając, ale kompletny brak reakcji :???:

W tej niebieskiej piżamie wybiegłaś? :shock:

 

:razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...