Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla zielonego turbo Forysia LU....... stojącego dzisiaj rano na światłach w Kozienicach. Kiwki z mojej strony nie było bo grzałem prostopadle na zelonym do pracy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia Dla forumowiczów z nad polskiego morza (dokładnie z Dąbek)Cała trasa 670 km spotkana tylko jedna subarka w katowicach Ligocie srebrny GT-ek o 21 oo.Pozro dla granatowego Clasica z rej SB (czyli ziomala) i niebieskigo Bug-eya spotkanych w Dąbkach w południe. Bug-eye nr PO 339KW ze świnką na lusterku i klapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego GT-ka kombi z trzodą na lusterkach, dzisiaj ok 14.00 na rondzie w Chwaszczynie. Kiwka była :cool:

W ostatniej chwili zauważyłem, ale zdążyłem odmachać i z grubsza zapamiętać samochód :mrgreen:

3min 45 sek później :mrgreen: srebrny WRX zjeżdżał w stronę Tesco z Chwaszczyńskiej, ale raczej mnie nie zauważył gdyż atakowałem od tyłu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla granatowego WRX Bugeye tablice WPI xxxxx przed Jankami w strone warszawy jechal zabawial sie z czerwona fabia nowa a ja Passatem (zaladowanym gratami tablica OP) przed nim na swiatlach stalem i mu ustapilem zeby dokopal fabiance ;-) musze przyznac ze ta fabianka niezle latala byla bez oznaczen mozliwe ze to RS...

 

[ Dodano: Wto Sie 04, 2009 9:46 pm ]

czasowo kolo 18 moze troszke po oczywiscie WRX oswiniaczony ;-)

 

[ Dodano: Wto Sie 04, 2009 9:48 pm ]

pozdro dla yariska R ;-) oswiniaczony ;-) na parkingu na bialolece pod TESCO i mBankiem ;-) czasowo kolo 20

 

[ Dodano: Wto Sie 04, 2009 9:49 pm ]

oczywiscie wszystko WAWA ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

garść pozdrowień z wczoraj:

- czarny Forek ze świnią na klapie skręcał z Powsińskiej w lewo ok. 17.40, zdążyłem trąbnąć

- Tasior Miedziak, którego tył granatowego Forka mam przyjemność czasami oglądać na Stryjeńskich :mrgreen:

- niebieska Impreza WRX, która była wczoraj zaparkowana na Jaworowej :shock:

- srebrna Impreza GT ze świnią na lusterku, zaparkowana wczoraj na Moczydłowskiej przy Stryjeńskich w godzinach wieczornych (kto to, kto to...?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowniczki czarnego Forestera S-Turbo ze świniaczem na klapie, widzianego wczoraj ok. 17 wyjeżdżającą z parkingu przy IKEI w Krakowie - stałem niebieskim Forkiem MY'07 przy wyjeździe (zobaczyłem Ciebie w ostatniej chwili)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia ode mnie i tzd dla Tomasa_M5 spotkanego wczoraj wieczorem na Słowackiego, kiwaliśmy i mrygaliśmy z niebieskiego GT, ale jak nas Tomas zobaczył to zrobił o taką minę :arrow: :shock: :???: :shock:

 

Chyba się zdziwił, że ktoś ośmielił się pokiwać do niego z takiego padła jak subaru i do tego seryjnego. :mrgreen::twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdr dla [you]! ładnie to tak szaleć? :twisted::mrgreen:

 

Dzięki za pzdr, odpozdrawiam, choć nie wiem gdzie mnie widziałeś....

 

Gdzie, kiedy szalałem? Ja spokojnie jeżdżę :mrgreen: ........czasem :twisted:

 

 

hmmm..... i jak to jest że jeden post a kilku osobom inaczej się wyświetla osoba pozdrawiana... Jakaś dziwna akcja, nie do ogarnięcia dla mnie, hehe...

 

 

 

A ja pozdrawiam wszystkich, których mijałem w zeszłą środę w drodze do Kostrzyna nad Odrą przez A2 (srebrną imprezę forumową jadącą autobanem w przeciwnym kierunku zwłaszcza)

 

wszystkich, którzy byli (jeżeli tacy byli) na przystanku woodstock

 

oraz tych, których w poniedziałek spotkać mogłem jak wracałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...