Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdro dla Szkakala co mnie wytrąbił na jakiejś szerokiej drodze,
Odpozdrawiam, DNL faktycznie gdzie się człowiek nie spojrzy, to widzi DNL-a :mrgreen:

 

Pozdrowienia dla Szakala, który mnie dziś odwiedził w domu

Dziękuje Szakal

Łodpozdrawiam, nie za ma co, to ja dziękuję za pomoc :!: :!: :!:

 

[ Dodano: Sro Sie 12, 2009 1:03 am ]

Rozumiem, że Nissan z trzodą jest be...
Kto tak powiedział, że jest beee :?: :twisted: , cierpliwości, jak poznają Twoją Żabke i Ciebie, to się nie ogonisz od pozdrowień :mrgreen:

Nie widziałem Cię, ale pozdrawiam :grin: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pchelek napisał/a:

Tak samo czarnego wrx-a ok godz. 7 50 wczoraj rano na Rzymowskiego na pasach przy kosciele. Zem przechodzil bo zem sie przesiadl z czterokolowca na dwukolowca - taniej, szybciej, zdrowiej i ile subarakow widac !!!!!!!!!!!!!!!!

 

Jak kombi to odpozrawiam, jak nie to tez

kombi byl

i dzisiaj tez chyba przejechales ale przed osma rano [ok 7.45] slyszalem znajomy i mily dla ucha bulgot jakiem wyszedl z klatki domowej i doiadal swojego rumaka gianta.

Mile to slychac subaru a nie widac. :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za pozdrowienia. Szkoda, zesmy sie mineli, jak juz nasza prowincje zes odwiedzil.

 

Ja zaparkowany byłem pod szpica przy hali - i jak wyjeżdzalem to widzialem Forka - jechalismy zdazyc na Panorame Raclawicka - ale generalnie subaraków we Wrocku nie spotkalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Imprezki WRX/STi w kolorze szarym z trzodą na tyłku WB 7909A spotkanej dzisiaj przy Panoramie około 17.00 Kierownika nie wiem czy pozdrawiać, bo jechał ze i za mną ze 3 km i nawet nie spojrzał w Naszą stronę a trzech świnek na aucie raczej nie sposób nie zauważyć... Rozumiem, że Nissan z trzodą jest be...

 

Czuję się wywołany do tablicy... Pozdrawiam oczywiście, bardzo ale to bardzo serdecznie koleżankę z Nissana który nie jest be.

Na swoje usprawiedliwienie dodam że po pierwsze primo byłem po pracy i mój poziom koncentracji był dosyć mizerny, po drugie primo sama koleżanka zauważyła, że cyt: "...nawet nie spojrzał w Naszą stronę...", więc jak miałem widzieć trzodę? :wink:

Następnym razem na 100% odpozdrowię- będę już czujny jak ważka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Imprezki WRX/STi w kolorze szarym z trzodą na tyłku WB 7909A spotkanej dzisiaj przy Panoramie około 17.00 Kierownika nie wiem czy pozdrawiać, bo jechał ze i za mną ze 3 km i nawet nie spojrzał w Naszą stronę a trzech świnek na aucie raczej nie sposób nie zauważyć... Rozumiem, że Nissan z trzodą jest be...

 

Czuję się wywołany do tablicy... Pozdrawiam oczywiście, bardzo ale to bardzo serdecznie koleżankę z Nissana który nie jest be.

Na swoje usprawiedliwienie dodam że po pierwsze primo byłem po pracy i mój poziom koncentracji był dosyć mizerny, po drugie primo sama koleżanka zauważyła, że cyt: "...nawet nie spojrzał w Naszą stronę...", więc jak miałem widzieć trzodę? :wink:

Następnym razem na 100% odpozdrowię- będę już czujny jak ważka.

 

nie zauważyć na tyle czerwonki żółciusiej trzodki...heh..ta koncentracja ;)))

wybaczam:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzdr dla

- Michaela z ktorym mijalismy sie dzis rano ok. 910 na Stryjenskich

- Opla Agila ze swinia na lusterku, spotkanego na poleczki w strone Cargo chwile pozniej ok. 915

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

catti napisał/a:

nie zauważyć na tyle czerwonki żółciusiej trzodki

 

wpadnij dziś na spota, pokażesz samochód, subarowe ludziki zobaczą kogo mają wypartywać i komu odmachiwać

Tak tak, w pełni się zgadzam z DNL-em :grin: :grin: :grin: Pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Opla Agila ze swinia na lusterku, spotkanego na poleczki w strone Cargo chwile pozniej ok. 915

Odpozdro :-) Forek czeka na weeeeeekend ;-)

 

Pozdro dla Michaela spotkanego w okolicach Tesco ok 18 - byliśmy Groszkiem (Agila). Się Pan patrzy przed siebie , a nie na ludziów na pasach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika w brazowo-zlotym nowym Legacu kombi bez swini gdziekolwiek na arabskich blachach korpusu dyplomatycznego a swoja droga to oni porka maja zakazanego przez Ajatollacha :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Legasia w kombiku SG 9093C widzianego w Zabrzu na ul. Traugutta

pozdrawiam również srebrnego Lanosa STI-aja rej.KB mijanego na drodze nr. 81( Wisła Katowice)

i Małego STI- widziałem twojego prawie STI stojące przed firmą

A ja pozdrawiam Ciebie spotkanego pod "Delfinem" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

catti napisał/a:

nie zauważyć na tyle czerwonki żółciusiej trzodki

 

wpadnij dziś na spota, pokażesz samochód, subarowe ludziki zobaczą kogo mają wypartywać i komu odmachiwać

Tak tak, w pełni się zgadzam z DNL-em :grin: :grin: :grin: Pozdro

 

niestety na spota nie dotarłam..bardzo przepraszam .. może za tydzień,jeśli przyjmiecie:)

Dodatkowo pozrdo dla srebrnego WRX WT XXXX, który wyłonił się dzisiaj z ul.Zwycięzców ok. 7.20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...