Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

krótka seria pozdrowień --)

- Złotego forka z Panią z dzieckiem na pokładzie pozdrawiam w kierunku Konstancina jechaliśmy razem , kiwka była ( WPI cośtam) strasznie podobna do naszej znanej aktorki..

- czarnego forka pod Centralnym koło 22.00

- i po 22.30 srebrna imprezka kombi WB costam na wlocie do Konstancina od wilanowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRIMAR, widzę że stałeś się zakopiańskim Gospodarzem

Ja tam BARDZO lubię bywać, najchetniej bym sie tam przeniósł na stałe, ale ... Niestety następnym razem dopiero z początkiem wrzesnia :(

I BARDZO się cieszę, jak mnie odwiedzacie. Może kiedyś uda się zwołać jakiegoś większego spota, także z zakopiańczykami :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam serdecznie Apal wraz Apalowym i Marianną, którzy inkoguto Passatem w kolorze MOKKA (widzisz Apal, zapamiętałem :wink: ) odwiedzili nas w Zakopanem. Dziękujemy za miły dzień. :mrgreen:

 

Odpozdrawiam :mrgreen: i dziękujemy za miłą wycieczkę oraz wspaniały dzień w Waszym towarzystwie :grin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika blue Imprezy combi KTT 29HG... ze świniakami widzianego w Zakopcu ok. 14 (chyba) :grin:

 

niebieska Impreza kombi z ciemnymi szybami, ze świnką na lusterku, przy wjeździe do Zakopanego, poniedziałek (03.08) KTT.....

 

To?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c13 ... c96fb.html

 

Kolega niestety nie zagląda na forum :neutral:

 

sii, sii, to, to ja widzieć :mrgreen:

 

niebieska SI STi 05+ rej. KTT......, z naklejkami "osirodek szkolenia kierowców", "joka?", zaparkowanego przy ul.Stromej (Zakopane), tego widywałem co dziennie, mieszkałem prawie na przeciwko :mrgreen:

 

Nie joka tylko STOPKA, widziałeś Elke na dachu? :mrgreen:

próbowałem namówić kolege na forum ale chyba nie ma czasu :wink:

 

eLki nie widziałem na dachu, ale autko pięknie utrzymane :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy tego Forka. Załapał się na reklamówkę Łodzi sponsorowaną przez Fujitsu :mrgreen:

 

Obrazek

 

no proszę .. od razu pewniej się poczułam:)))

 

[ Dodano: Wto Sie 11, 2009 2:38 pm ]

catti, extra ta Twoja Micra :grin:

 

a dziękować:) .. szkoda tylko ,że bez tych bajeranckich naklejeczek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no proszę .. od razu pewniej się poczułam:)))

a czy tutaj można się czuć niepewnie? :)

 

[ Dodano: Wto Sie 11, 2009 2:45 pm ]

pozdro dla srebrnego GTka jadącego stoliczną uliczką Rozbrat ok 13.30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Imprezki WRX/STi w kolorze szarym z trzodą na tyłku WB 7909A spotkanej dzisiaj przy Panoramie około 17.00 Kierownika nie wiem czy pozdrawiać, bo jechał ze i za mną ze 3 km i nawet nie spojrzał w Naszą stronę a trzech świnek na aucie raczej nie sposób nie zauważyć... Rozumiem, że Nissan z trzodą jest be...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

foryska ze swinkami na lusterkach zaparkowanego na Starym Miescie w Warszawie przy wylocie z Mostowej [prawie Mostowej] ok godz 16-tej w niedzielne popoludnie.

Tak samo czarnego wrx-a ok godz. 7 50 wczoraj rano na Rzymowskiego na pasach przy kosciele. Zem przechodzil bo zem sie przesiadl z czterokolowca na dwukolowca - taniej, szybciej, zdrowiej i ile subarakow widac !!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla białego Legaca kombi KWI ..... spotkanego wczoraj w nocy na A4, wyprzedzilem i pomrugałem awaryjnymi :idea: z Seata Toledo GT(DI) :razz: , potem jeszcze kilka razy siem powymijalim, i w końcu objechałem na bramkach w Mysłowicach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla koleżanek jadących wczoraj (poniedziałek) czrną Imprezą "lanosem" trasą łazienkowską a potem al. stanów zjednoczonych... JA skręciłem w prawo w grenadierów srebrnym głośnym forkiem s-turbo, oświnionym na blachach WOT była miła wymiana uśmiechów :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo czarnego wrx-a ok godz. 7 50 wczoraj rano na Rzymowskiego na pasach przy kosciele. Zem przechodzil bo zem sie przesiadl z czterokolowca na dwukolowca - taniej, szybciej, zdrowiej i ile subarakow widac !!!!!!!!!!!!!!!!

Jak kombi to odpozrawiam, jak nie to tez :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika szampańsko złotego Forysia (cezar25?) napotkanego dziś na rubinkowie w Toruniu :) Kiwki były :mrgreen:

Tym razem to nie ja... My buszujemy nad morzem. Przesyłam zaległe pozdrowienia dla białego Forka kiwniętego przy torze w Mikołajkach ( widziałem też elka i subrawę z daleka) i srebrnego Forka w Brodnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dąbki

Obrazek

 

To ostatnie zdjęcie to na 90% moja stara Impreza którą teraz porusza się bodajże kierownik o nicku aztec

 

 

No i pozdro dla oświniaczonego Bug'eyea STI spotkanego dziś chwile przed południem na Solcu. Spotkaliśmy sie na skrzyżowaniu obok Jeepa który zaliczył dzwona.

 

byo machane, trąbione i oświniaczone ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...