Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdro dla STACHU , którego wczoraj pernamętnie spotykałem raz pod Galerią Kazimierz , a potem pod TESCO, niestety byłem moim dyszlem więc nie do rozpoznania ;-)

 

oraz machańsko dla Żelaznych w czarnym forku dziś popołudniu widzianego na os. Oświecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano i pozdro dla turdzii`ego GT, którego tak dawno nie pozdrawiałem a siedzi gdzies tam hen dalekoo ..

pytanie tylko po co .. ;/

my friend sakaaaa

 

uuuu hehe chyba zes z jakiego baletu wracal ..... ale co tak wczesnie :mrgreen: ( aaa zapomnialem pewnie nie sam :razz: :wink: )

pzdr dżekiu i widzim sie za miecha z mamym kawalkiem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla (chyba) DNLa (bordowy GL ze świniaczem na lusterku na blachach DW) z którym przez chwilę jechałem wczoraj tak po 17tej Świętokrzyską w stronę Tamki

wczoraj znaczy w środę...jest taka szansa, bo o takich porach z biurka wracam do domu. odpozdrawiam, nie widziałem ciebie jednak...pewnie przez telefon gadałem znów ;)

 

pozdrowienia dla subaraków widzianych w Chorzowie: fioletowy Forek 03 zaparkowany za przystankiem blachy EL, Legac błękitne kombi WN, pod częstochową w nocy spotkany...i cała masa innych nie zapamiętanych z blach ani koloru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla (chyba) DNLa (bordowy GL ze świniaczem na lusterku na blachach DW) z którym przez chwilę jechałem wczoraj tak po 17tej Świętokrzyską w stronę Tamki

wczoraj znaczy w środę...jest taka szansa, bo o takich porach z biurka wracam do domu. odpozdrawiam, nie widziałem ciebie jednak...pewnie przez telefon gadałem znów ;)

 

no jechałem dyszlem więc nawet nie machałem :-)

też tam w miarę regularnie jeżdżę o tej porze więc się kiedyś nie zdziw jak ktoś z Mondeo do Ciebe pomacha :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po powrocie z Zakopanego uzbierało się tego troche:

- białe GT rej. SC.... niedziela/poniedziałek, gdzieś przy wyjeździe z Cze-wy

- niebieska Impreza kombi z ciemnymi szybami, ze świnką na lusterku, przy wjeździe do Zakopanego, poniedziałek (03.08) KTT.....

- niebieska SI STi 05+ rej. KTT......, z naklejkami "osirodek szkolenia kierowców", "joka?", zaparkowanego przy ul.Stromej (Zakopane), tego widywałem co dziennie, mieszkałem prawie na przeciwko :mrgreen:

- czarna SI STi 05+ rej. KTT......., tego też widziałem kilka razy jak się lansował po Zakopcu i kiwka też była

- szara SI WRX/STi (z niskim spojlerem) 05+ rej. KR...... czwartek (06.08), koło g.17, gdzieś na obrzeżach Krakowa, wyglądał jak T. Kuchar??, kiwka była :cool:

- oraz kilka/naście Forków napotkanych po drodze do i z Zakopanego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownka czarnej Imprezy (WZ....) z którym parę minut temu pobiliśmy chyba rekord przejazdu po Trasie Toruńskiej do dworca Zachodniego. Bardzo ładnie jeździ kolegi auto. Jeżeli to STi to szybko jedzie, a jak seryjny WRX... to mam zepsuty samochód bo cieżko było odjechać (fakt że nie posiadam 5 biegu :cry: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrówki:

środa pod Leclerkiem Ursynów - stacja Neste - szara Impreza rej. LU ***** z trzoda na lustrze

tego samego dnia Centrum, okolice Alkebaba, czarny Legaś IV kombi z trzodą na przednim zderzaku rej. KR *****

 

i z wczoraj obmachana z roweru na Przemysłowej pod Trasą Łazienkowską niebieski GT ze świnkami na obu lustrach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla białej imprezy rej. WZ....ze swinią na lusterku i naleśnikiem na zadzie która stała wczoraj pod makiem/statoilem na conrada.Zrobiłam nawet foto ale nie chce mi sie wrzucać .

 

I dla kierownika srebrnej strzały GT z którym zamieniłam wczoraj kilka słów na światłach w okolicach ursynowskich i za którym dzielnie podązałam swoją kosiarką prawie aż do centrum onkologii :mrgreen: mrrr jak to autko ładnie burczało XD

 

oraz dla bordowego forka z naklejką nie-ASO i zielonego forka ze świnią pod Tesco jakoś pozno pozno w nocy,

 

Pozdrawia nie oświniaczony jeszcze Swift koloru wredna czerwień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dla kierownika srebrnej strzały GT z którym zamieniłam wczoraj kilka słów na światłach w okolicach ursynowskich i za którym dzielnie podązałam swoją kosiarką prawie aż do centrum onkologii :mrgreen: mrrr jak to autko ładnie burczało XD

 

odpozdrawiam serdecznie! nie przedstawilem sie bo myslalem ze wyczytalas spod swini :wink:

mile spotkanie! przekornie szkoda ze czerwone tak krotko trwaja :razz:

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...