Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak jezdze czasem cooperem, WSZYSCY spotkani cooperowcy (a przede wszystkim - cooperowki 8) ) mnie pozdrawiaja, albo odpowiadaja na pozdrowienia... :roll:

No Przemus, to ja sie musze szybko zastanowic nad zmiana auta, widze. Gdyby nie ten mikro bagaznik... ale z drugiej strony dobra kuperówka jest bezcenna, więc co tam bagażnik...zawsze jakiś punkt zaczepienia. Najgorsze, że z tymi kuperówkami jest tak, że na ogół maja niezłe kupry...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza Bug Eye tez nie odmachuje.

Jade se dzis goworka pod gore, za mna pojawia sie niebiewski Bug Eye. Ja mu mrygam wstecz. ZERO reakcji.

No to ja mu jeszcze raz nryg. Nic.

Skrecam na rądzie w trase lazienkowskie. on staje obok. Wpatrzony BIxxxx ( rejestracja) przed siebie az go oczy bola.

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika srebrnego STi, który wyjeźdzał przed 19:00 z Pelikanów (z McD?) w Puławską. Usiłowałem go "ściągnąć" wzrokiem ale bez powodzenia.

Sto metrów dalej (Puławska róg 6 sierpnia) spotkałem zaparkowane czerwone EVO (a może to był tylko farbowany zwykły Lancer ?) ...ale nie pozdrawiam bo auto tandetnie oblepione w "dresiarskie płomienie" na bokach :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnego WRX'a kombi WB XXX (Arno - Czarna Zmija ?),

ktory wlasnie przemknal Al. Szucha, Pl. Unii Lubelskiej i zniknal na Boy'a :)

A Ty Krebelko czymzes jechala, czymzes jechala?

Ja wiem, ze Ty gdzies tam rezydujesz. Alem Cie nie widzial. Moze ktoregos pieknego dnia, bo ja mam prace blisko jakas kawa albo co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika czarnego WRX'a kombi WB XXX (Arno - Czarna Zmija ?),

ktory wlasnie przemknal Al. Szucha, Pl. Unii Lubelskiej i zniknal na Boy'a :)

A Ty Krebelko czymzes jechala, czymzes jechala?

Ja wiem, ze Ty gdzies tam rezydujesz. Alem Cie nie widzial. Moze ktoregos pieknego dnia, bo ja mam prace blisko jakas kawa albo co?

Widzialam Cie z przestronnego balkonu ;) na 6 pietrze budynku przy al. Szucha :)

"Albo co" chetnie, kawy nie pijam :)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe abym dzisiaj w Łomiankach widział żółtą Imprezę?

Cały czas nie mogę w to uwierzyć.

 

Nie przywidziałeś się - to Adi555. Żółty bug-eye, tak?

 

Teraz moja kolej pozdrowień dla kierowników:

- szarego/srebrnego outbacka widzianego w piątek na Grójeckiej, róg Banacha. Niestety taksówkarz, z którym jechałem z lotniska się ociągał i nie zdążyłem pozdrowić kierownika osobiście, a podejrzewam, że to forumowicz, bo miał na tylnej klapie naklejkę "II Zlot Plejad" (oprócz paru innych naklejek :twisted:)

- czarnego forestera na krakowskich numerach wjeżdżającego dziś Ludną w stronę Pl. Trzech Krzyży ok. 14.10

- czarnego forestera na numerach WI xxxxx widzianego ok. 15.45 na Woli

- i forestera w kolorze bordo, widzianego na Bemowie (za kółkiem - kierowniczka) parę minut później

 

Arno - co do coopera, to uwierz mi: lans jest na 200%. Przedstawicielki płci przeciwnej po prostu rozpływają sie na jego widok 8). Kup sobie go, jako drugi samochód - na weekendy 8). No chyba, że wolisz poczekać na subaru roadstera :wink: :twisted:.

 

I jeszcze ciekawostka - w tamten weekend wynająłem Mercedesa klasy E. Przejechałem nim pół Polski (musiałem zaliczyć trasę na Mazury) i sporo jeździłem po Warszawie i nie obejrzała się nawet jedna osoba... NIKT :shock:. Ten samochód jest po prostu... nijaki (choć fakt - wygodny jak cholera).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawienia dla kierowców spotkanych dzisiaj w Wa-wie:

- zielonego outbacka na Dźwigowej

- starego Legasia sedana na Wołodyjowskiego

- nowego Legasia kombi na Wołodyjowskiego, ktoregp przyuważyłem przed chwilą z bolkonu :D

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...