Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia dla Zakiego79 którego widziałem dziś na Jordana (boczna Kościuszki) w godzinach porannych (8coś)

z perspektywy pieszego, którym akurat byłem, stwierdzam, że masz stanowczo za cichy wydech jakbym Cię nie zobaczył, to niestety bym Cię nie usłyszał.....

musisz coś z tym zrobić

 

Odpozdrawiam! (pracuję na Różanej) Hehe- Mam jedynie przelotową tylną puszkę Supersprinta. Trzeba będzie pomyśleć o jakimś Devilu albo innym ustrojstwie :cool:.

 

Sam pozdrawiam niebieskiego bug'a WRX, z którym jechaliśmy dzisiaj razem ulicą Sokolską w Katowicach oraz czarnego bug'a (chyba STi) wyjeżdżającego wieczorem z Parku Chorzowskiego (komancz? :razz:)

 

Jeszcze zapomniałbym o Czarnym Forku widzianym na Roździeńskiego ok godz 16:40 (oaks?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam BIAŁE STI jadące koło 13 od strony Częstochowy w stronę Katowic nr rej WSC XXXXX

 

trafiony zatopiony :twisted: odpozdrawiam chociaż nie zauważyłem ciebie na drodze :oops:

 

liczyłem ze w okolicach bielska białej będzie wiecej białego do pojezdzenia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam BIAŁE STI jadące koło 13 od strony Częstochowy w stronę Katowic nr rej WSC XXXXX

 

trafiony zatopiony :twisted: odpozdrawiam chociaż nie zauważyłem ciebie na drodze :oops:

 

liczyłem ze w okolicach bielska białej będzie wiecej białego do pojezdzenia :evil:

 

Zapraszam dzisiaj do Katowic ;)

 

Białe leci, leci i leci. I nie chce przestać. Mam nadzieję, że tak nie przestanie do późnego wieczora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla dwóch radośnie i skocznie bulgoczących srebrnych Subaraków kombi - GT i turbodziadka usłyszanych i zauważonych wczoraj na moim zadupiu przy Skarbka z Gór :mrgreen:

skarbka z Gor w Wawie ?? toz to prawie u mnie ;)

 

 

P.S. Pozdro dla kierownika srebrnego, oswinionego WRXa na blachach NOL napotkanego dzisiaj na Prymasa 1000lecia w Wawie... niestety bylem sluzbowym :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla dwóch radośnie i skocznie bulgoczących srebrnych Subaraków kombi - GT i turbodziadka usłyszanych i zauważonych wczoraj na moim zadupiu przy Skarbka z Gór :mrgreen:

 

O, właśnie - jak odwiedzałem kiedyś (jakoś w październiku :wink:) kumpla, który mieszka przy Skarbka z Gór, to dwa razy widziałem srebrnego (chyba) Turbodziadka.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben, Subaru po % przestaje byc pojazdem mechanicznym a zamienia sie prom kosmiczny o napedzie atomowym

 

i myslisz ze za prowadzenie promu kosmicznego po % nie zabierają naszego ziemskiego prawa jazdy :shock: :shock: :shock: , ide spróbować :wink: , a korci mnie bo sie ładnie biało zrobiło :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla kierowników srebrnej Imprezy (wolnossaka kombi), srebrnej Imprezy (buga WRX kombi) WJ 77... :D widzianych na Al. Armii Krajowej i niebieskiej Imprezy (chyba Hawkeye) STI na wjeźd\zie do Wawy od strony Gdanska ul. Pułkowa :D

 

[ Dodano: Sro Gru 16, 2009 8:51 pm ]

I jeszcze pozdrawiam kierowce tego wspaniałego bolidu :)

sub1y.jpg

 

[ Dodano: Sro Gru 16, 2009 8:53 pm ]

spotkanego w Blue City

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika niebieskiej sti w naklejkach, na drugim piętrze w promenadzie (potężnie brzmi :) ) oraz pozdrówki dla niebieskiego gt;eka z którym pośmigaliśmy przez moment na białym puchu pod tesco na kabatach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarbka z Gor w Wawie ?? toz to prawie u mnie ;)

 

ta sama :grin: Wygląda na to, że jest nas tu już trzech ;)

 

to trzeba jakis lokalny spot Subarakow zrobic :)

 

Może jakimś (na przykład dzisiejszym) wieczorkiem gdzieś w rejonie M1? :) niech tylko dalej uczciwie śnieguje :)

 

Pozdrowienia dla obświnionego czarnego Forka na Berensona z dzisiejszego poranka :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...