Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam fajnego "lanosa" STI blachy WX_______, który sypia na parkingu przy Legionów i pięknie wygląda od strony ulicy. :grin: Spóźnione pozdrowienia dla czarnego obk, który "rozliczał się" z radiowozem na wjeździe do Torunia. Taki smutny widok..... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo! dla kierowcy GT kombi na PO xxxxx zaparkowanego tam, gdzie w trakcie dnia w dni robocze mieszka Booyakasha 8).

 

[ Dodano: Sro Lis 25, 2009 5:01 pm ]

Pozdrawiam kierowcę i Jego maszynę: (STI, jeśli się nie mylę MY 06) czasem zaparkowanych i oblukanych w podziemiach Placu Defilad. Piękna FURRA!

 

To mój wóz i ja 8).

 

Odpozdrawiam 8).

 

Pozdrawiam Przemqa, spotkanego na Marszałkowskiej koło 16.00 w samym Centrum. Nieźle brzmi Boyakasha... (nie wiem czy dobrze napisałem) :wink:

:cool: :mrgreen:

 

Prawie dobrze :mrgreen:. Zabrakło jednego "o". A poza tym odpozdrawiam - jadę se do biura, widzę - srebrny forek, słyszę - brzmi bojowo, tylko musiałem bliżej podjechać trzodę zweryfikować, żeby być na 100% pewnym, kto to. I tak też zrobiłem 8).

 

Pozdro też dla Vergette, która minęła mi wczoraj około 10:30 na Puławskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak to ja.

 

odbieram z tamtąd często żone która jest studentką zapewne jak ty;)

 

czekalem w samochodzie chwilke z nadzieją ze zagaje do Ciebie ale z okazji dużych korków wybralem sie na pizze z żoną i subarynke zostawiłem obok ciebie

 

 

moze sie jeszcze tam spotkamy bo żona ma w poniedziałki i wtorki tam zajecia wieczorne

 

Pozdrowienia dla kierownika (MacieQ_2005) Imprezki PGO XXXXX zaparkowanej na swięcickiego w poznaniu.

 

Również pozdrawiam!

Zastanawiałem się właśnie czy legac froumowy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jadę se do biura, widzę - srebrny forek, słyszę - brzmi bojowo,
Hogi, to Forek już gada bojowo? :razz:

 

Gada i parska z niesmakiem nawet :grin: Wcześniej Hogi do fabryki podjeżdżał kiedy Mu się chciało bezkarnie, teraz każdy Jego przyjazd do pracy jest odnotowywany nawet przy zamkniętych oknach biurowca :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szubaru napisał/a:

pozdrawiam marro parkującego po 10 na pl.Piłsudskiego

 

 

odpozdrawiam :mrgreen: tak to ja :cool: a ty gdzie się schowałeś :?:

 

ja też, ja też pozdrawiam...też widziałem ;)

 

 

Pozdrawiam pana Andrzeja Kopera Dieslem jadącego, przez plac Narutowicza ok19...mrygałem awaryjami z Saxo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hogi, to Forek już gada bojowo? :razz:

 

Już wydech zmieniony, nie jest najgłośniejszy, ale mi się podoba po przekroczeniu 4 tyś. obr. :mrgreen: Szukam uppipe, większe turbo leży i czeka... :razz:

 

Gada i parska z niesmakiem nawet :grin:

Już nie parska i chwilowo jeździ na seryjnym doładowaniu. :sad:

 

 

 

Pozdrowienia dla wszystkich zespotowanych dziś w Galmoku.

Pozdro dla Bębna, który udawał, że nas nie widzi a to dlatego, że był z "siostrą". :wink: :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...