Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA-właściciel błękitnego Fiorka zaparkowanego na Dzielnej!

Auto zostało zostawione na zakazie i zainteresowała się nim Straż Miejska.Wsadzają go właśnie na ..motyla więc zaraz bedzie po napędach. Auto jest bez świnek ale może ktoś zna własciciela?

 

Ja powoli się przymierzam do zmiany wisko, to chyba tam zostawię swoje auto i później wymienię na ich koszt. Jednak pewien forumowicz miał dobry pomysł :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak pewien forumowicz miał dobry pomysł
tylko mu Moniqa przeszkodzila.

Alez ona czujna jest jak wazka - sorry Waszka :mrgreen:

 

[ Dodano: Sro Wrz 09, 2009 12:07 pm ]

Pozdrowienia dla N-kowego Blog-eye'a RJA ????? z naklejkami (chyba) GEKO dzis 10:30 al. Niepodleglosci i Madalinskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla aharke, który sobie grzecznie parkowal dzisiaj na Pl. Powstańców Warszawy,

 

Odpozdrawiam :lol:

 

Przy okazji pozdrowienia dla wszystkich, których objeżdżam w korkach na Pułwskiej jadąc bzyczkiem 4 pasem do i z FABRYKI :twisted: :razz: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszystkich co moga jezdzic.

ja z zalecenia lekarzy musze odstawic kierownice na co najmniej 3 miesiace.

Z tym holowaniem na motylu to jest tak ze pod tylne [przednie] nozki podstawiaja kolka.

Widzialem z okna szpitala jak hurtowo raz po razie wywoza zle ustawione bryczki.

I tak od rana - zniwa maja caly bozy czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antypozdro dla buraka w czarnym Legacy Boxer Diesel, który dzisiaj rano w B-B na ulicy Boboli objechał cały rządek aut pasem na wprost i wpieprzył się przede mnie czekającego przed przejściem (za przejściem stało auto na stopie) na pasie do lewoskrętu i oczywiście stanął na przejściu :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam adamusa, który mnie obtrąbił dzisiaj.

 

Jakiś maruder przede mną na lewym, trochę szybsze kangoo na środkowym, zjechałem więc na prawy w miarę sprawnie i słyszę klakson. Cholera myślę, przecież żadnego hardkoru nie zrobiłem, czemu się denerwuje.

Światło złapałem zielone. :idea:

Za chwilę telefon, to ja cię pozdrawiam, a ty nic,....???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowniczkę H6 spotkaną w Gdyni na awaryjnych . Mam nadzieję , że uszczelce nic się nie stało . Mam nadzieję , że nie ugotowałaś się na maksymalnym grzaniu w drodze do serwisu . Trzeba czytać forum nie tylko przed zakupem , ale po zakupie też . Mam nadzieję , że się zalogowała tym razem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Kierownika niebieskiego Lanosa STi z "fajnymi lampkami na zderzaku w stylu audi" widzianego wczoraj na Ul. Saskiej koło 16:30
Czyżby ktoś mnie skopiował :evil: ? Kto to? Przyznać się :razz: :mrgreen:

 

[ Dodano: Czw Wrz 10, 2009 6:48 pm ]

Pozdrawiam Kierownika srebrnego Forka wjeżdżającego rano do Blue i który mnie wpuścił przed siebie, kiwka i rogale były :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla właściciela czarnego Forestera model poprzedni, którego widziałem na parkingu w Bydgoszczy na zjeździe PKP w poniedziałek/wtorek.

Byliśmy srebrnym Outbackiem :)

 

Dodatkowo pozdrowienia dla kierowcy outbacka spotkanego we wtorek wieczorem na drodze Częstochowa - Katowice. Jechałem już swoim czarnym Foresterem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...