Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

goory, jechałeś może dziś do Łosia ?? ;]

 

No niestety, to nie ja.

 

Ale kręci się tam jakieś srebrne GT kombi, którego przyuważyłem wracając z Mistrzostw Rallycros w Słomczynie. Pomknął wtedy w stronę Tarczyna a ja zjechałem pod bramę. Świnek brak :-(

 

pozdro

goory

Niewykluczone że to byłem ja. I też mam WW z przodu ale potem jest L ;) Świnki są, leżą w domu i nie mam kiedy nakleić.

BTW moje rewiry to Puławska, Marszałkowska, Niepodległości, Świętokrzyska, Kasprzaka, Toruńska, Żwirki i Wigury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goory, jechałeś może dziś do Łosia ?? ;]

 

No niestety, to nie ja.

 

Ale kręci się tam jakieś srebrne GT kombi, którego przyuważyłem wracając z Mistrzostw Rallycros w Słomczynie. Pomknął wtedy w stronę Tarczyna a ja zjechałem pod bramę. Świnek brak :-(

 

pozdro

goory

Niewykluczone że to byłem ja. I też mam WW z przodu ale potem jest L ;) Świnki są, leżą w domu i nie mam kiedy nakleić.

BTW moje rewiry to Puławska, Marszałkowska, Niepodległości, Świętokrzyska, Kasprzaka, Toruńska, Żwirki i Wigury :)

 

A często jedziesz w okolice Łosia... ? Często tam takiego GT widzę, a ostatnio nawet całą drogę do Piaseczna za takim jechałem.... :?: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla kierowcy Legacy Diesel spotkanego drugi raz w Sochaczewie.

 

tez go ostatnio widziałem, nawet za nim na światłach stałem :mrgreen: , rozbroił mnie tylko tempem rozpedzania sie po zapaleniu zielonego. ja rozumiem ze nie trzeba startować ze strzału ze sprzegła ale trochę wiecej gazu upłynniłoby ruch w naszym mieście :twisted: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy srebrnego GT kombi z którym mijaliśmy się wczoraj w okolicach placu Szembeka na ul. Zamienieckiej :)

 

Jeżeli mowa o godzinie około 17;00 z kiwką to odpozdrawiam :grin:

Ale świnek nie widziałem :evil:

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla sendreka i Artiego których eskortowałem przed chwilą z pod Blue City na Ursynów - do Sirchaisera vel Niedźwiedzia.

 

 

W skrócie to wygląda tak, że Sendrek sprzedaje Artiemu auto a Arti przy okazji kupuje rower od Sirchaisera a Sirchaiser vel Niedźwiedź wyznaczył mnie Hellera na klucznika - który pozwala - przechodzic bezpiecznie kolejne etepy :mrgreen:

 

No ... :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do PawałaP się nie dodzwoniłem

A kiedy dzwoniłeś? miałem wczoraj jakieś połączenie z nieznanego koma ale w pracy nie miałem kompletnie czasu na odbieranie rozmów :cry:

 

Daj znać jak będziesz znowu na południu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do PawałaP się nie dodzwoniłem

A kiedy dzwoniłeś? miałem wczoraj jakieś połączenie z nieznanego koma ale w pracy nie miałem kompletnie czasu na odbieranie rozmów :cry:

 

Daj znać jak będziesz znowu na południu :wink:

Raga uprzedzał, że możesz być zajęty, a my wyjechaliśmy ze Szczyrku dosyć wcześnie bo pogoda ostatniego dnia nam nie dopisała :roll:

Chciałem zobaczyć Titusa w realu, chociaż muszę poczekać na model DH :twisted: :wink:

Next time...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam czarne STI z różowa świnką na lusterku widziane dziś ~17:15 na ul. Dolnej - śliczne auto! - oraz wolnossącą imprezę kombi w kolorze morskim Dolna/Puławska chwilę później:)

No i jeszcze czarnego WRX i forestera które parkują regularnie od długiego czasu koło budowy na ul. Podbipięty. Miło się je ogląda rano jadąc do pracy... Powodzenia w budowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla kierowcy Legacy Diesel spotkanego drugi raz w Sochaczewie.

 

tez go ostatnio widziałem, nawet za nim na światłach stałem :mrgreen: , rozbroił mnie tylko tempem rozpedzania sie po zapaleniu zielonego. ja rozumiem ze nie trzeba startować ze strzału ze sprzegła ale trochę wiecej gazu upłynniłoby ruch w naszym mieście :twisted: :wink:

Ja tam nie wiem, stałem obok bo skręcałem w prawo, więc w lusterku zobaczyłem go dopiero jak się zatrzymałem na przejściu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...