Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już wiem. To na pewno był [you].

 

 

 

 

 

:mrgreen:

 

naprawde? możliwe, że to byłem ja :mrgreen:

 

Pozdro dla Adam. z którym zamieniliśmy parę słów przejeżdżając wspólnie przez pół Warszawy ;)

 

 

 

 

Kurcze.. A jeśli to nie do końca byłem ja.

 

Kierowałem wtedy ale czułem się jakoś nieswojo.

 

Możliwe więc, że to tak.. jakby nie ja...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goory, jechałeś może dziś do Łosia ?? ;]

 

No niestety, to nie ja.

 

Ale kręci się tam jakieś srebrne GT kombi, którego przyuważyłem wracając z Mistrzostw Rallycros w Słomczynie. Pomknął wtedy w stronę Tarczyna a ja zjechałem pod bramę. Świnek brak :-(

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... widziałem, że imprezka wyładowana (chyba) oficjelami

To był mój szwagier (Anglik) z dwoma kuplami - luzik. Wypytali o Form, świnki itp. i stwierdzili, że też by tak chcieli. Szwagier - motocyklista, więc zna te klimaty :mrgreen:

.... ale musze przyznać, że po zmroku czarnej świnki i nicka praktycznie nie widać!

Parę osób już mi na to zwracało uwagę. Muszę pomyśleć o jakiejś innej folii. Może refleksyjna?

Do następnego razu. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

niebieską imprezę 30 sek później w tym samym miejscu

możliwe, że to byłem ja :wink:

ale Ciebie nie widziałem..

pozdro

 

Bardziej mi to wygląda na to, że to byłem ja :wink:

 

Nie kłóćcie się. To byłem ja.

 

:mrgreen:

 

Tak naprawdę to byłem ja. A Subaru to matrix.

to ja byłem :twisted:

 

beben_wrc,

ja Cie prosze, przypomnij sobie co to było bo coś czuję , ze przez tydzeń bedziemy to ciągnąć :mrgreen::mrgreen:

Przemeq chcial mnie tam "wciagnac" na liste a ja jestem daleko (chyba ze jest nas wiecej...). Teraz kierowniczka za kolkiem pomyka po imperium Ojca Dyrektora.

Pare dni po radosnym nabyciu, nie znajac zwyczaju, pozdrowilem kierowce Forka w korku na wysokosci Komety. :grin:

 

za chwile ten podwątek bedzie dłuższy niz moda na sukces :mrgreen: .

 

 

Pozdrowienia z wczoraj:

- niebieskie Sti my05 z różowym znaczkiem z przodu zaparkowane na ul. Łuckiej

- niebieskie Sti my 05 zaparkowane na dojeździe do ww ulicy czyli na ul. wronia

- niebieski bugeye z mnóstwem białych naklejek tuningowych z boku na rondzie de Gaulle'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mój szwagier (Anglik) z dwoma kuplami - luzik. Wypytali o Form, świnki itp. i stwierdzili, że też by tak chcieli. Szwagier - motocyklista, więc zna te klimaty

 

heh, no to spoko :mrgreen:

Parę osób już mi na to zwracało uwagę. Muszę pomyśleć o jakiejś innej folii. Może refleksyjna?

Do następnego razu.

 

szewc bez butów chodzi? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla Pani w czarnym WRX z ktora mijalismy sie na torach nieopodal raszyńskiej w piasecznie ok 14

swinki nie bylo ale moze tu zaglada :smile:

po drodze jechalo jeszcze niebieskie STi na Pulawskiej w strone WAW (na wysokosci Shell`a obok dawnego Geant) ale tez bez niczego na lusterkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś w "Zakupie Kontrolowanym6.0" red. A. Kornacki jako przykład marki, której użytkownicy pozdrawiają się zza kierownicy, wymienił Subaru :)

 

Mam nadzieję, że ten zwyczaj nie ogranicza się do niebieskich modeli ze skrzydłem na bagażniku i chciałbym pozdrowić wszystkich driverów Subaru, którzy tkwią ze mną w korkach Warszawy.

Sorry, że nie macham zza szyby, ale dotąd nie spotkało sie to ze zrozumieniem :)

Myślę jednak, że nagłośnienie tego zwyczaju w mediach, przyczyni się do popularyzacji tego zgoła pozytywnego zwyczaju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...