Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Ciezka sprawa, bo nawet bylem na lisice startowej. Dumnie pokazywalem wszystkim wydruk listy startowej, na ktorej widnialem i ja i STi. Niestety pech sprawil, ze mialem kontuzje i S.E. juz blisko miesiac stoi w garazu. Soti brudne i na zimowkach, ale za to czasami odpalam zeby posluchac boksera. Chwilowo skazany jestem na "automat" i bylem w poznaniu srebrnym SLK 200K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli piszemy o tym samym to nic dziwnego, ze smiga, bo to 2.5XT !

O/T: Tak przy okazji... wybierasz sie na Plejady? Daj znac na PW albo cus.

 

To ten ! Jak ja go widziałem, to z pasa w lewo jechał prosto (ciiiiiiiii niekomu nie mówcie...) więc siłą rzeczy musiał ostro wystartowac i tak właśnie było ...ku uciesze reszty powolniaków stojących na prawidłowych pasach.

Hmmm co do Plejad, to muszę się jakoś niedługo obronic, no ale wazniejsze, ze pugiem to obciach jechac ! Tak samo zresztą jak subrakiem na zlot pugów hehe :wink: (jeżeli takowe są, a na pewno są).

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ten foryś wiśniowy (nie wiem, czy o tym samym mowa) lata jak szalony, aż miło :wink: Przynajmniej jak raz go spotkałem, to kierownikowi się bardzo spieszyło... :)

 

 

Jemu się zawsze spieszy nawet jak jeździ 16-letnim Citroenem BX.

Ten typ tak ma po prostu :D

 

Olga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli piszemy o tym samym to nic dziwnego, ze smiga, bo to 2.5XT !

O/T: Tak przy okazji... wybierasz sie na Plejady? Daj znac na PW albo cus.

 

To ten ! Jak ja go widziałem, to z pasa w lewo jechał prosto (ciiiiiiiii niekomu nie mówcie...) więc siłą rzeczy musiał ostro wystartowac i tak właśnie było ...ku uciesze reszty powolniaków stojących na prawidłowych pasach.

Hmmm co do Plejad, to muszę się jakoś niedługo obronic, no ale wazniejsze, ze pugiem to obciach jechac ! Tak samo zresztą jak subrakiem na zlot pugów hehe :wink: (jeżeli takowe są, a na pewno są).

 

pozdr

 

Naszczęście to nie o mnie, bo ja mam tylko 2.0XT :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowce Subaru STI KR001H stojacego pod uczelnia KSW dzisiaj oraz jadacego w poblizu kierowce STI KR0224 chyba :)oraz outbacka fioletowawego tez widzianego w okolicach KSW :)

Wełniacz ja po to żebyś mnie i Hansa pozdrowił zaczełam nawet do szkoły chodzić..i co :?: 8)

p.s. Ale fakt, wyjątkowo Subarynkowa szkoła, i jakie zacne ma sąsiedztwo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie sklada ze Michał Kościuszko jest w tej samej grupie co ja ale ma indywidualny tok nauczania :? Raz byl na jakichs ćwiczeniach ale jakos nie bylo okazji do nawiazania kontaktu :| Moniqa widzialem juz ze 3 golfy cabrio w Krakowie ale zaden nie byl Hansem :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jedziemy z pozdrowieniami:

Forester: 3 trafione na Retoryka (dwa srebrne i jeden zielony), 2 na karmelickiej, 1 pod Parkiem Wodnym, 2 bordowe

Imprezy GT kombii x 4 ( dwie niebiedkie i dwie srebrne)

Imprezy WRX STI- niebieski widziany na Reymonta, czarny na ulicy Kijowskiej, oraz znowu niebieski na Czarnowiejskiej ale inny od tego z Reymonta 8)

Legacy: 3 razy (srebrny, czarny i niebieski metalik)

 

Pozdrowienia dla wszystkich drajwerów i drajwerek

Więcej grzechów nie pamiętam. :D

 

p.s. pozdrawiam sam siebie z okazji jutrzejszeo dnia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkie użytkowniczki i użytkowników Forum. Jako w wysokim stopniu uświadomiony o wyjątkowośći marki Subaru i z równie wysokim poczuciem pewnej wspólnoty z innymi posiadaczami bądź miłośnikami "jedynie słusznej marki" z całą pewnością (jak już będę miał Subaru) nie tylko odpowiem na każde Pozdrowienie na drodze, ale i sam Pozdrowię poruszających się wszystkim co tylko ma 4 koła i choćby w minimalnym stopniu przypomina któryś z modeli Subaru. Do zobaczenia na szosach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla jadacego zotym Foresterem (kolor jak Mamusi ;) ) ktoremu sie wepchalalem seledynowym Polonezem przed samym rondem Grzegórzeckim :D:D z wrazenia jak w lusterku zobaczylem Forestera nie wiedzialem czy awaryjnymi dawac czy trabic czy machac ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...