Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam kierownika z tzw "budynia" z ktorym okiwalismy sie nawzajem na placu wilsona (pare dni temu) oraz

 

widzianego wczoraj kierownika srebrnego gt (kasprowicza) oraz

 

kierownika granatowego gt ze stickerem nie-ASO ktory przed chwila przewarczal w korku na placu pilsudskiego

 

zaczynam miec poczucie ze to jakas mafia ten 4..... otaczaja mnia powoli, przez okno takiego widze, na parkingu pod budynkiem takowy tez jest tylko srebrny ech :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lemon prince, mam teraz problem, bo ten żart kiedyś był w "rozluźnianiu" i nikt paska nie dostał, ale po pierwsze było to przed zmianą forumowych przepisów, po drugie w specjalnym wątku, a po trzecie w tym informowano Cię, że pasek będzie...

 

Zastanowię się i dam znać. Tj. wlepię pasek, albo nie :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy srebrengo GT kombi rej WY (chyba) i jakies tam cyferki :) spotkanego, odmachniętego na Rosoła w sobote koło godz 11 :) oraz dla srebrengo WRX który dziś starał się przebić przez korek do powsina i zmierzał skrótem na Ursynow :)

Rosola - odpozdrawiam! :twisted: se mua :wink:

zdroowka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja pozdrawiam niebieskiego sti 06 na tablicach bydgoskich CB..., widzianego w okolicach media markt w bydzi...

odpozdrowil, ale dziwnie i dlugo mi sie przygladal... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chciałem pozdrowić kierownika i wszystkich pasażerów (a było ich chyba 3) niebieskiej Imprezy na wrocławskich numerach - wyjechałem za nimi z parkingu w arkadach i uciekli mi na parking EPI - zakupoholicy ;) Ale mieli nawet naklejkę z V Zlotu Plejad, tylko na czarnego Lancera uwagi nie zwrócili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że ostatnio w "pozdrowieniach" więcej się Olsztyna zrobiło jakoś..

 

to ja pozdrawiam GT Erixona, który jechał wczoraj koło19 na Jaroty z Sikorskiego a ja próbowałem się wbić z os Generałów i ciemnozieloną Imprezkę wolnego ssaka mijaną na Hallera (była kiwka, ale świnek nie zauważyłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako, że ostatnio w "pozdrowieniach" więcej się Olsztyna zrobiło jakoś..

 

to ja pozdrawiam GT Erixona, który jechał wczoraj koło19 na Jaroty z Sikorskiego a ja próbowałem się wbić z os Generałów i ciemnozieloną Imprezkę wolnego ssaka mijaną na Hallera (była kiwka, ale świnek nie zauważyłem)

 

dzieki dzieki, jakos nie zauwazylem ;) ta wolnossaca to butelkowa zielen sedan na zlotych felgach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznosci dla pumexa dzis mijanego na Marszalkowskiej i matiego wczoraj popoludniu na Szpitalnej, szukajacego wlasciwie eksponownego miejsca, ale takiego, zeby kazdy przechodzien potknal sie o jego auto :mrgreen: moze rowniez dzis rano STI MY03 na Pl. Trzech Krzyzy, obklejonego w zolte plejady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serdecznosci dla pumexa dzis mijanego na Marszalkowskiej

odpozdrawiam :) nie zuwazylem, bo z gadulcem pokladowym jechalem i mocy procesora nie starczalo na obserwacje przeciwleglych pasow :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...