Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla michal_ (Ivanek), który to radośnie do mnie machał wczoraj po 8-mej rano w Sochaczewie

 

:shock: Wreszcie ktoś mnie pozdrowił :mrgreen:

Oczywiście odpozdrawiam, miło było słyszeć :wink:

 

 

Ps. Myślałem że znowu mnie nie zobaczysz :mrgreen:

widziałem, widziałem - machałeś do mnie grabiami i miałeś forumoskom śwyńskom czapkie :cool:

 

przy okazji pozdrawiam kierownika niebieskiego WRX kombi bug eye spotkanego dziś koło 12:30 w Mościskach na ul. Sikorskiego (na światłach przed Arkuszową).

 

pozdr.

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrne Legacy ok. 16:00 na skrzyżowaniu Powstańców Śląskich / Josepha Conrada (świniak na lusterku był) oraz biała impreza na skrzyżowaniu Powstańców Śl / Wrocławska ok. 22:00 (chyba był świniacz na lusterku).

Sebastian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Doxe z którą odbyłem dziś krótką pogawędke :mrgreen:

była krótka bo onieśmielił mnie jej dzwięk dzięk, tfu wdzięk :wink:

 

i nie lubie pajaców którzy rozkraczają sie na środku jezdni żeby se pogadać przez szybke, tak jak ja to uczyniłem :oops::mrgreen:

 

Janosik, normalnie mowę mi odjęło :mrgreen: i z wrażenia nie pozdrowiłam Cię w realu, co niniejszym czynię :wink:. Miło było poznać, weź się przesiądź na jakieś bardziej rozpoznawalne auto a nie mi tu jakimś tym...no... Suzuki :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam srebrne Legacy ok. 16:00 na skrzyżowaniu Powstańców Śląskich / Josepha Conrada (świniak na lusterku był)

 

Jeśli antyk, to mogłem być ja. Na wszelki wypadek odpozdrawiam.

 

A swoją drogą pozdrawiam widziane wczoraj srebrne GT ze świnią na lusterku na Górczewskiej. Trąbiłem, ale nie wiem czy zostałem w końcu zauważony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika czarnego WRX MY04 US Spec NO 60... spotkanego dziś o 8:30 na Al. Krakowskiej w kierunku Janek oraz dla kierownika nowego czarnego OUTBACKA spotkanego parę minut później w Dawidach na Baletowej (były kiwki obustronne :cool: )

 

pozdro,

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierowców:

- outbacka 2.5XT w kol. czarnym widzianego pod Dw. Centralnym o 15:00

- bliźniaka mojego wozu na WW xxxxx widzianego na Żurawiej kilka minut później

- pani w czarnym WRX-ie z naleśnikiem, widzianej na Kruczej ok. 14:45. Barbie :?: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie dziś wsyztsko ......boli :cry:

 

Ja wczoraj myślałem że jestem niezły kozak. Ale dziś umieram, nie mam sily dlugopisu podnieść :roll:

 

jak to przez zakwasiki to jest na to sposob rewelacyjny - po ostrym treningu, wysilku itp wieczorkiem 2 polopiryny S - nastepnego dnia zakwasy tak nie dokuczaja - na serio mowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to przez zakwasiki to jest na to sposob rewelacyjny - po ostrym treningu, wysilku itp wieczorkiem 2 polopiryny S - nastepnego dnia zakwasy tak nie dokuczaja - na serio mowie

kupowane oczywiscie w "mobilnej aptece" - czyli u kolesia, ktory jest na telefon, a jak sprzedaje aspiryne to dziwnie nerwowo sie rozglada :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to przez zakwasiki to jest na to sposob rewelacyjny - po ostrym treningu, wysilku itp wieczorkiem 2 polopiryny S - nastepnego dnia zakwasy tak nie dokuczaja - na serio mowie

kupowane oczywiscie w "mobilnej aptece" - czyli u kolesia, ktory jest na telefon, a jak sprzedaje aspiryne to dziwnie nerwowo sie rozglada :mrgreen:

no prosze... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...