Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam kierowcę widzianej dzisiaj około godziny 15:00 srebrnej Subaru Imprezy GT, oświniaczonej z naklejką nie-ASO na klapie :)

 

Widziana w Sopocie, koło Opery Leśnej - odbywały się tam dzisiaj jakieś rajdy, nie wiem czy GTek startował, bo musiałem wcześnie się zmyć :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla masowo widzianych dziś(niedziela) w godzinach okołopołudniowych Suba pod Promenadą (no co, z mojego okna widać parking :) ):

- srebrny Forek 2.0X - fajne felgi :)

- srebrny Forek 2.0XT

- srebrny SI WRX z naleśnikiem

- srebrny SI kombiak

 

robią w ogóle inne niż srebrne Suba? ;)

Robią:

- pozdro dla kierownika/kierowniczki złotego OBK

 

 

RedRoad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JuNo, uuu... to żeby kolega nie postał sobie w koreczku na Zakopiance, jak w weekend - w razie czego można omijać traską na Wieliczkę, Dobczyce, Mszanę, Rabkę - generalnie na CB (jeśli jest) warto zapytać jak sytuacja.

 

Miłego wypoczynku :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam wszystkie spotkane od soboty 09.02 do dzisiaj (wlasciwie juz wczoraj - niedziela 17.02) Imprezki, Forki i Legasie w Wisle i Szczyrku.

A, byla jeszcze jedna Tribeca parkujaca kolo wyciagu Cienkow

 

Niestety zadno z nich nie namaszczone (brak Wszelkich oznak utozsamiania sie z the Forum)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla kierownika srebrnego GT-ka ze swinka na lustrze, widzianego przedwczoraj (16.02) przy McDonaldzie na skrzyzowaniu Bałtyckiej z Sliwy (Olsztyn), pozdrawia czarny Golf MK5 ;)

Pozdrowionka takze dla dwoch imprez stacjonujacych na Jarotach (Olsztyn) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem w szczegolnosci pozdrowic Kierownika niebieskiego WueRiXa stacjonujacego na parkingu w Metropolitanie na poziome -2. Przechodzac obok niego zawsze sie pojawia u mnie to rytunowe westchniecie :)

 

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...