Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

2x wrx niebieski na BSK **** na Towarowej

pozdrawiam, pozdrawiam :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

chyba slepy jestem bo Cie nie widzilem :sad:

 

jechałem kilka samochodów za tobą wiec jestes usprawiedliwiony :wink: , raz od Hotelu Sobieski Towarową do Świata Dziecka gdzie skreciłem :mrgreen: , a kilka godz wczesniej na rondzie ONZ tez kawełek z tyłu

:mrgreen: a juz myslalem ze musze zainwestowac w okuliste :mrgreen::mrgreen:

pozdrawiam wszystkie Subaryny u A.K. czekajace na przeglad :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogę im trza zajeżdżać i basta :twisted:

 

Ciezko im sie zajezdza droge ze skrajnego lewego pasa. I tak dobrze, ze w tym gaszczu wogole go odnotowalem. :roll:

słabo się starasz ;) ja właśnie na tej wysokości zazwyczaj z lewego mykam na prawy, bo w Wilanowską skręcam. I skutecznie cwaniaków nie wpuszczam :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam spod TESCO w BB niebieską Imprezkę WRX (04-05)z przyczepką - pierwszy raz widziałem Imprezę z hakiem - dla usprawiedliwienia - miał Enduro na lawecie :) - kierownik rozmawiał przez telefon, ale na klakson od razu kiwkął zareagował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anty pozdrowienia dla wszystkich debili, których miałem dziś wątpliwą przyjemność spotkać w drodze powrotnej z Helu.

 

Jezu -ja się nie dziwię, że tyle ofiar śmiertelnych jest :evil: (wybaczcie uniesienie - rzadko jeżdżę po Polsce)

 

Mistrzem Świata okazał się pan w 15-letnim BMW (dlaczego to zawsze musi być BMW? :shock: ), który wyprzedzając na "trzeciego" walił długimi i trąbił oburzony, że "królowi szos" ktoś śmie nie zjechać na pobocze a nawet do rowu.

 

Dla ułatwienia dodam, że jechał z naprzeciwka i mało mi nie urwał lusterka :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrowienia dla kierownika STI MY06 WX z ktorym wymienilismy kiwki na rogu Ciolka i Obozowej okolo 8:40 :cool:

 

zdaje sie ze to to STI ktore widuje czesto na Bemowie i zawsze nastawiam sie na Przemeq a to kto inny :mrgreen:

 

To Paweł M., kierowca w pucharze PZMot, zwycięzca pierwszej Cyny - mieszka w bloku obok. Na początku cholera mnie brała, że tak się złożyło, bo odebrał wóz niedługo po mnie i mi zaczął na Bemowie konkurencję robić :wink: :twisted:.

 

Właśnie często widuje na Bemowie zaparkowane niebieskie (chyba) STI na rogu Wrocławskiej/Piastów Śląskich – zastanawiałem się czy to ktoś z Forum? W każdym razie pozdrawiam.

 

A to akurat mogę być ja, jeśli mówisz o okolicach bazarku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...