Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam kierownika granatowego Legacy kombi na oko MY06-07 PO ....., z ktorym sobie milo pogawedzilismy na czerwonym swietle na Glogowskiej a nastepnie sprawdzilismy jak smigaja nasze autka. nie wiedzialem ze Legas z H6 to tak zwawa kuna :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze tu od niedawnam, nie wiem ilu "gwiezdnych" forumuje tu z Lodzi... chociaz moze bardziej ktorzy to, bo ilu, to moge sprawdzic w szukaczu. Niemniej pozdrawiam drivera Niebieskiej Imprezki mijanej dzisiaj ok 13:50 na skrzyzowaniu sw. Teresy i Zgierskiej oczywiscie w miescie spod znaku lodki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny niebieski WRX MY06, z naleśnikiem na klapie, przybłąkany z 3miasta (blachy GD), Tak, tak, na Rzymowskiego o 8.30 ZAWSZE są korki :roll:

Pozdrawiam serdecznie kierownika (niestety, nie zdążyłam obczaić czy na lusterku jest świniacz, bo znajomy z którym jechałam szybko sie oddalił) :mrgreen:

 

Witam i pozdrawiam Vero!!! Ten przybleda to ja. Swiniacza niestety nie ma, co do korkow to ciagle sie nie moge przyzwyczaic :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczny niebieski WRX MY06, z naleśnikiem na klapie, przybłąkany z 3miasta (blachy GD), Tak, tak, na Rzymowskiego o 8.30 ZAWSZE są korki :roll:

Pozdrawiam serdecznie kierownika (niestety, nie zdążyłam obczaić czy na lusterku jest świniacz, bo znajomy z którym jechałam szybko sie oddalił) :mrgreen:

 

Witam i pozdrawiam Vero!!! Ten przybleda to ja. Swiniacza niestety nie ma, co do korkow to ciagle sie nie moge przyzwyczaic :evil:

 

:mrgreen:

 

no proszę, pierwszy post kolegi na The Forum i mnie pozdrawia, how nice :mrgreen:

 

skoro plączesz się w tamtych okolicach, to wpadnij kiedyś na spota na Galerię Mokotów, więcej tu :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?t= ... start=6100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla drivera niebieskiej Imprezki kombi EL1888... (czy cos takiego) widzianej ok 12:30 na Jaracza w Lodzi. Byl tak zarozmawiany przez tel ze nie widzial jak mu pomachalem... ale czy to wogole ktos tu czyta... :roll: z Lodzi oczywiscie...

 

Pozdrowienia rowniez dla kierownika srebrnego Legacy mijanego kolo Galerii Lodzkiej o 13:10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam serdecznie Pabla (W2 SPEED), który godzinę temu straszył staruszki na przejściu na skrzyżowaniu KEN/Belgradzka :twisted:

 

VERO, nie przypominam sobie, to wszystko przez ciemne oklulary ... :lol:

Chyba mialaś racje - Mocherki jakieś bojaźliwe są :lol:

 

Pozdrawiam serdecznie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurtem - pozdrowienia dla:

 

- spotkanego przypadkiem forumowicza z Cz-wy, z którym podebatowaliśmy o wiskozach ;)

- kierownika srebrnego Forestera, który umożliwił mi wyplątanie się z korka na Bankowym, dzięki i gratuluję kultury za kółkiem

- czerwonej Evci idącej wczoraj koło północy ogniem po Świętokrzyskiej :razz:

- srebrnej Evci GD ***** zaparkowanej nieco później pod Klubokawiarnią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbym to był ja? ;) Do pracy śmigałem. Pozdrawiam.

 

Nooo, nareszcie ktoś z forum :) Ja jechałem niebieskim Pugiem do szkoły :)

Imprezka prezentuje się ekstra, już z daleka widziałem ją w kolumnie samochodów. :)

 

Przy okazji pozdrowie też srebrnego Forysia 06 oraz Outbacka z napisami AKUMA stojące i jeżdżące dzis w centrum Katowice w okolicach hotelu Cubus.

I pozdrawiam też Strażników Miejskich którzy na siłę chcieli mi dać dzisiaj mandat za stanie na zakazie pomimo iż stałem awaryjnie ze względu na wysoką temp. oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

-bardzo sympatyczną(przynajmniej z wyglądu :wink: ) kierowniczkę białego GT(KNS...) widzianą gdzieś w Krakowie w samo południe. Niestety nie wiem jaka to ulica była

-niebieskie? Legacy kombi ze świnkami na lusterkach(KR 3....) widziane o godzinie 14 w korku w Wojniczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z trasy Warszawa - Dolny Slask pozdrawiamy:

- kierownika zielonego GT (chyba) kombi koloru zielonego spotkanego za Wieluniem,

- kierownika granatowe imprezy GL (sedan) spotkanej za Kluczborkiem :)

oraz specjalne pozdrowienia dla sympatycznych czeskich kierowcow TIRow wyprzedzanych na trasie Kluczbork - Opole, ktorzy nas pozdrawialo podniesionymi kciukami :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...