Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam właściciela wiśniowego Forka WMA........, zaparkowanego na parkingu w Opaleniu w Kampinosie wczoraj po południu. Stary/stara na Boga, nie wycieraj zabrudzonego samochodu suchą szmatą - nie dość, że wygląda dośc kiepsko, to jeszcze lakier katujesz niemiłosiernie........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Polini - a to niech pozostanie moją słodką tajemnicą. Ale tak mi się spodobało, że już planuję następne okaleczenie :twisted:

 

a ja widzialem :mrgreen:

 

a pozdrawiam STI 03-04 srebrne (bez zaslepki prawej) na blachach WPR **** z ktorym stanelismy sobie na targowej - on po lewej ja po prawej "pieknego" beemwe 3costam kupe :mrgreen: pan w beemwe troche na tych swiatlach zostal :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest wrx tylko NA, nie ma kurnika na masce. Facet jest miejscowy ale nie wiem skąd wytrzasnął takie tablice
A jak tak to sorry, widocznie jeszcze za malo wiem na temat Subaru. Zajrzalem tu i tam i wiem tyle: NKE - powiat kętrzyński(Warminsko-mazurskie). Moze nie zdazyl przerejstrowac :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NKE - powiat kętrzyński(Warminsko-mazurskie). Moze nie zdazyl przerejstrowac

 

jeździ w socho juz od dawna sporo wczesniej przede mną, ale mniejsza o niego. :mrgreen:

 

Pozdrawienia z wczoraj:

- niebieski STI 06 jak wyjeżdżał z Fortu Wola, w ostatniej chwili go zauważyłem on mnie chyba tez i nie zdążyliśmy sie kiwnąć.

 

- Bugeye na parkingu Arkadii tablice LRY**** jesli dobrze zapamietałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia na kierownika:

 

1. niebieskiego STi MY 06 widzanego na Okopowej w Gdańsku ok. godziny 11.35

 

2. niebieskiego WRX MY04 widzianego na Okopowej w Gdańsku jakieś półtorej minuty później

 

3. czerwonego a nawet bordowego Forestera wydzianego na Al. Zwycięstwa ok 11.45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa! Obyło się bez dziewiątych wrót i spektakularnych wybuchów. Daje 1.0 w razie potrzeby, pika i zmienia kolory wyświetlacza! ;) Po znalezieniu naklejki będzie jeździło jak STi.

 

Mam wrażenie że do samego końca nikt nie wierzył w sukces ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super. Jeszcze trzeba popracować nad ustawieniami, ale różnica jest duża. Dużo szybciej wchodzi ciśnienie od samego dołu i mniejsza turbodziura. Nad trzymaniem doładowania na obrotach trzeba jeszcze popracować. Po podkręceniu gain sprawa wygląda lepiej ale wyżej przesuwa się peak. Do dopracowania.

 

Generalnie trytytki i taśma izolacyjna czynią cuda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...