Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

No wiesz... Spodziewałem się ujrzeć na zewnątrz ryczącą i ziejącą ogniem bestię z piekła rodem Obiecuję poprawę

 

Jakbyś sie przyjrzał to bys zobacyzł powerflexa, Bilstein + Eibach, Supersprint R-series.... a jakbym miał wbitą pieczątke gdzie trzeba to bym pewnie był bestią z piekła rodem ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Azraela, Dżanka, Kiszkę oraz wszystkich innych forumowiczów spotkanych dziś wieczorem w przytulnym warsztacie :wink:

 

a to Ty byles :mrgreen: pozdro

 

pozdro rowniez dla Az'a, Janka, Kiszki, Klusia i Cinka ktorzy sie dzisiaj przez KASe przewineli :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego kombiwarka, ktory usiadl na pupie mojego czarnego misia na slimaku wychodzacym na Pulawska.

 

 

 

i co szedles pelnym ogniem a on Ci swiatlami mrugal cobys zjechal :mrgreen: taki niewybredny zarcik - GF8 Rullleeesssss :twisted:

jezeli niebieski oklejony w zolte naklejki Subaru to zostales dopadniety przez Bimbra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemila kierowniczke WRXa Kombi, ktorej na ulicy Kapitulnej w Kielcach

 

WOW! Na kieleckich blachach, znaczy, tutejszy? To jakiś nowy...

 

Bajdełej, niedawno pod Domem Opieki na Prostej parkowała kierowniczka srebrne GT. Te Imprezy turbo to jakieś damskie autko się robi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bajdełej, niedawno pod Domem Opieki na Prostej parkowała kierowniczka srebrne GT. Te Imprezy turbo to jakieś damskie autko się robi :twisted:

 

A ja sie mecze z wolnossakiem, malo tego, przez najblizsze dwa lata dalej sie bede meczyl :cry: Chyba ze Matka Boska Totolotkowa rzuci laskawe spojrzenie ;)

 

A kierowniczka - nie wiem czy na kieleckich blachach, bo brudna byla (Impreza, nie kierowniczka). Kolor czarny lub cos podobnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...