Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla mnie bo dziś pięknie się wslajdowałem w senatorską spod Bankowca o 5.45 :mrgreen:

 

Oooo - ten zakręt jest dobry do takich zabaw (tory tramwajowe pomagają w wytrąceniu tyłu samochodu z równowagi 8) ), ale fakt, że tylko w nocy/nad ranem - inaczej trzeba uważać na tramwaje i pieszych na przejściu zaraz za skrzyżowaniem :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To następnym razem daj jakiegoś znaka (ja dotychczas przyłapałem Cię tylko raz i widziałem Twoją imprezę tylko z tyłu, tak że nie jestem w stanie Cię zidentyfikować), zrobimy u mnie jakąś gorzałkę, a nie tak że jako sąsiedzi się będziemy przez forum porozumiewać 8).

 

cos nie tak Przemuniu z Twoim estiajem jak Ci GieeLka odchodzi :mrgreen: i ja tylko z tylu ogladasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieskiego STi-aja "bug eye" WN .... spotkanego dziś przed południem na Postępu (zaparkowałem po sąsiedzku ;) )

 

oraz

 

dla zdziwionego nowego srebrnego Legacy'a kombi obkiwanego dziś koło 18-tej na trasie poznańskiej w Ożarowie Maz.

 

Śmiech'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do opasek to wlasnie sie zastanawialem skadzesta wzieli takowe ;)

Opaski są kozak. Kupisz je TU. To sa jedyne oryginalne opaski "Spieprzaj dziadu!", kasa przeznaczona jest na warszawskie hospicjum. Lewe kupisz wszędzie (np. chomiks.com), ale to nie to samo i kasa do kieszeni sprzedających.

 

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla jarmaja i wisniowej wisni oraz Lucyphera i jego loszki spotkanych przy okazji Nikona :)

 

Podziękował, również pozdrawiam! :)

 

Przy okazji pozdrawiam prowadzących busa serwisowego z przyczepą (z rajdówką zapewne) SPRT, których miałem okazję wyprzedzić wracając z Nikona na A4.

Serwisy SPRT odmachują! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla verta wypatrzonego przez mojego kumpla ok. 12.15 na skrzyżowaniu Czerniakowskiej i Sobieskiego chyba (z topografią Wawy jestem na bakier) lub gdziekolwiek indziej:

K: O! Subaru

Ja (widząc 0): pewnie vert

K: kto???!!!

Ja: :twisted: :cool:

 

:mrgreen: dzieki hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...