Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam załogę srebrnego Forka MY03-05, który krążył dziś koło 13 po Soho Factory, obok Warszawy Wschodniej. Mojego auta mogles nie zauwazyc, bo zastawiły je Mercedes SL i Jag XJS, a chwile wczesniej obok staly Ferrari 328 i Lotus Esprit ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się wszyscy ładnie pozdrawiają to ja anty-pozdrowienia dla kolegów z Biłaego Legacy albo OBK diesel różowa świnia na klapie nr WPI..... wczoraj na drodze z Załuża do Sanoka - kolego jak chcesz się zabić to wal w drzewo bo Ja i Moja narzeczona jakoś nie mamy ochoty zginąć, walisz na łuku na czołowy a ja mam uciekać!! głupiś i tyle.

Edytowane przez antikos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierowce niebieskiego forka KR..., ktory o godzinie 13 jechal ul. Woronicza. Trzoda zarowno na lusterku jak i na klapie - wzorowo! :)

 

Ja również pozdrawiam z duuuużym opóźnieniem :)

;)

 

pozdrawiam kierowce bialego classica, ktory jechal dzis w nocy (okolo 3) ul. Topiel na Solcu :)

 

oraz Pania w Lesniku Turbo, ktora stala za mna na swiatlach na Dolince Sluzewieckiej - dzis przed 14. Machniete i odmachniete wiec klasa B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy :

-Złotego Forka II przedlifta z świnką na lusterku spotkanego na rondzie nad Zegrzem,machane obustronie :yahoo: Za kierownicą kierowniczka uśmiechnięta pozdrawiamy serdecznie oby częściej spotykać tak pozytywne reakcje na drodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W-wa.

Pozdrowienia dla właściciela złożonego, (chyba w Legasiu) oświniaczonego lusterka, które mignęło mi we wstecznym na Popiełuszki.

 

Obwodnica Garwolina.

Pozdrawiam załogę czarnego Forka (chyba II gen.), który mignął mi świnką na lusterku ok. 18.15. Gnałem w kier. Lublina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi, który upalał dziś w Słomczynie i wziął mnie na prawy :).

 

 

Odpozdrawiam ;-) i dzięki za przejazd, cenne uwagi i mega radosną atmosferę przejazdu ;-)

 

Wejdź na Mad Cat's Garage z linka z mojego podpisu - znajdziesz swoje fotosy :)

 

Za przejazd sam zapłaciłeś Gawronowi, więc ten tego, należało się :D. Dawałeś radę :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem łukasz i chcę kupić subaru ;)

 

hej @@lukasz32 - w tym dziale pozdrawiamy sie "z drogi". Witamy sie tutaj: http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/60648-tutaj-sie-witamy-dzial-dla-nowych-forumowiczow/page__st__14625

 

powodzonka w poszukiwaniach - jest pare perelek do kupienia:

http://www.forum.subaru.pl/index.php?/forum/14-pojazdy/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...