Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla legasia przed którym przejechałem na skrzyżowniu 29tego i Powstańców około 19. Niestety nie zauważyłem go ale pasażerowie mówili że stał legac i machał, przepraszam nie widziałem :( ale Pozdrawiam :) przyznać się który to?

Jam Ci to był :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Wszystkich ktorzy nie zdazyli mnie pozdrowic w moim zielonym Legacy.

Pozdrawiam Wszystkich bo moge. Moje Legacy juz nikt nie pozdrowi, bo dzisiaj na rogu Ksiazecej 19 letni chlopiec po raz drugi w swojej rocznej karierze za kierownica skasowal komus samochod - tym razem moj.

 

Wrocilismy wlasnie z dziewczyna z pogotowia chyba skonczylo sie na siniakach.

 

Cholernie Was wszystkich pozdrawiam i nich zyja wzmocnienia boczne drzwi w subaru

 

 

 

a samochodu szkoda :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mik, ooo, wyrazy współczucia i dobrze, że nikomu nic się nie stało poważnego. Widzę, że legace nie mają ostatnio farta, choć wczorajsza kolizja mojego to tylko kosmetyka (ale skończy się pewnei i tak wymianą pary drzwi i lakierowaniem boku).

Co teraz planujesz? Odbudowę czy szukasz nowego subaraka? A może inne auto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panklex, u mnie nic wielkiego, po prostu młoda i niedoświadczona pani kierownik nie chcąc stać wkorku wyjechała z niego prosto pod moje auto. Odbiłem i dzieki temu mam tylko trochę drzwi pokiereszowane i bok do lakierowania:

http://dzp.ntt.pl/~aflinta/kolizja/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panklex, u mnie duzo gorzej. Chlopak wykonal typowy lewoskret - i tu cytat "zobaczylem ze zmienia sie na zielone zredukowalem i skrecilem. W ogole Pana nie zauwazylem..." Obrucilo mnie 180 stopni - czego osobiscie nie pamietam - pamieta moja dziewczyna.

Samochod do kasacji: naderwane przednie kolo, samochod walniety tak ze nawet dach sie przygial i schowka nie da sie otworzyc, przednia i boczna szyba poszly, przesunieta srodkowa grodz, drzwi rozprute i wgiete jak i prog na czterdziesci centymetrow do srodka, siedzenie kierowcy zmiazdzylo schowekm pomiedzy siedzeniami, tylna kanapa zgieta.

Szkoda gadac jutro zrobie zdjecia...

 

Wazne ze zyjemy - gdybysmy jechali samochodem mojej dziewczyny - toyota yaris - to by nas gowniarz zabil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panklex, u mnie duzo gorzej. Chlopak wykonal typowy lewoskret - i tu cytat "zobaczylem ze zmienia sie na zielone zredukowalem i skrecilem. W ogole Pana nie zauwazylem..." Obrucilo mnie 180 stopni - czego osobiscie nie pamietam - pamieta moja dziewczyna.

Samochod do kasacji: naderwane przednie kolo, samochod walniety tak ze nawet dach sie przygial i schowka nie da sie otworzyc, przednia i boczna szyba poszly, przesunieta srodkowa drodz, drzwi rozprute i wgiete jak i prog na czterdziesci centymetrow do srodka, siedzenie kierowcy zmiazdzylo schowekm pomiedzy siedzeniami, tylna kanapa zgieta.

Szkoda gadac jutro zrobie zdjecia...

 

Wazne ze zyjemy - gdybysmy jechali samochodem mojej dziewczyny - toyota yaris - to by nas gowniarz zabil

 

 

Cóż mogę powiedzieć :cry::cry::cry::cry::cry::cry::(:(:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POzdrowienia dla Niuńki (wiecie po czym poznac że idzie na zakupy? wygląda jakby szła na impreze ;-) :wink: ) i Blue76 oraz ich BlueWRXa spotkanych u mnie pod domem :-) Fajnie was widzieć :) Się ostatnio "u nas" zaSubarzyło - u mnie na parkingu jakieś GT kombi parkuje, dziś właśnie wjechał jak ja wychodziłem i pasażerka się uśmiechneła patrząc na moja bluze Subaru.

 

 

Pozdrowienia więc także dla owego Subaraka i jego załogi :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...