Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznać się, kto to wczoraj wieczorem (nocą) straszył ludzi na Radzymińskiej niebieską imprezą? Niestety moja wywiadowczyni nie potrafiła określić konkretnego modelu, powiedziała tylko, że ów ktoś jechał baaaaardzo szybko :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pozdrawiam piekne evo na bytomskich blachach SY. Stało na stacji schell w Katowicach Ligocie. Jechałem wolno licząc, że wyjedzie a tu nic. Cisza, kierowcy niet.

A i pozdrowienia dla białego legacy kombi staruszka co się pojawia. Ktoś starszy z fantazją widać nim jeździ.

A i pozdrawiam jeszcze widziane wczoraj szare legacy kombi.

 

Sie trzymcie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek :), spotkałeś zatem zabka z załogą po tym jak się z nim widziałem :mrgreen:

 

pozdro dla neandertala i dzieki za wizytę i tarcze :D szkoda że nygus nie wpadnie na spocik ale dzieciak zalatany bardzo a zamszowóz wygląda jak po bitwie...WOJTEK wolniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrownia dla kierowniczki lesnika ktora w piatek spotkal moj ojciec. Znajac dobre obyczaje panujace w srodowisku pomachal do pani stojacej obok w swoim forysiu, ale ta patrzyla na niego jak na debila. Moze to dlatego, ze jechal lublinem z dieslem pod maska i przyczepa z tylu ? :? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę zielonego Forestera WPI ****, za ktorym jechałem dzisiaj (wczoraj, tzn w sobotę) ok. 17.00 od ....... no własnie nie bardzo wiem, ale to jest mój skrót, jak wyjechać z Wa-wy w kierunku Mazur - takie rondo na trasie Toruńskiej i skręt na Nieporęt, kila zakrętów, trochę prostych i wyjeżdżam na światłach przed Rembelszczyzną. No to właśnie od tego ronda na toruńskiej jechałem za Forysiem aż do Nieporętu. A w ogóle nie nie wiem czy to jest dobry skrót na te Mazury, bo znów znalazłem się na Woli i klepię w "Łaciatową" klawiaturę ( ale on o tym nie wie)

pzdr

 

PS. Pozdrowienia dla Łaciata :twisted: :wink:

 

pzdr2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiamy kierownika czerwonej imprezki, napotkaniej wczoraj za Konikiem Nowym (jadąc od W-wy) i NOWEJ srebrnej imprezy parkujacej w Mińsku Maz. pod pokobp.

 

A poza tym: wszyskie subaraczki z Wesołej i okolic, napotykane rano na Praskiego Pułku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...