Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiejszy wysyp

-czarny forek my07 jadący od Magdalenki na dojeździe do skrzyżowania Lamina/Piaseczno ok 8:30

-biały forek my99 jadący za mną na ul. Głowackiego w Chliczkach ok 9:30

-srebrna impreza bug z czerwonymi chlapaczami (forumowa - tj Jacka) na myjni w Konstancinie, obmachana z wzajemnością ok 10

-chwilę póżniej za przejazdem kolejowym w stornę Góry K. niebieski forek mStar'a :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Elmo na tradycyjnej trasie

Już miałem się ujawnić to żeś mi drogę zajechał wjeżdżając przed czarna Ravke

kristof, przepraszam, żem burak drogowy, ale do sądu mi sie spieszyło :P Oczywiście pozdrawiam serdecznie :D BTW byś jakąś świnie wlepił tej Ravce.

Pozdrawiam równiez kierownika granatowego STi lanos-sedan, z którym przejechaliśmy się po Siekierkowskim 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika forka na bielańskich blachach, który bardzo fajnie energicznie pomykał od broniewskiego aż do okolic batorego, gdzie musiałem skręcić:)

 

świniacza nie stwierdziłem na froku, ale cóż u mnie też na razie nie ma a i tak nie jest to subaru

 

Srebrny :?:

Jak tak to pozdro :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kristof, przepraszam, żem burak drogowy, ale do sądu mi sie spieszyło Oczywiście pozdrawiam serdecznie BTW byś jakąś świnie wlepił tej Ravce.

ehh rano było źle się wysłowiłem , wjechałeś za ravke a ja byłem swoim czarnuchem za Tobą gdyż mialem cichy zamiar dogonić i zatrąbić :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozzdrawiam lanosa na blachach BS spotkanego na wylotowce z Gizycka w strone Orzysza, ok 14. pozdrawiam tez kierowce legacka kombi zaparkowanego na glownej ulicy Gizycka, rowniez ok 14.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam zapytać o to samo :lol:

Nie mam pewności ale w takim razie chyba was widziałam, wy nas raczej też bo w podgrupach chodziliśmy na fajka, dwie blondynki, lub dwóch facetów taki mały i taki dużo większy :lol::mrgreen:

aż zgłodniałam jak sobie przypomniałam te burgery :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam zapytać o to samo :lol:

Nie mam pewności ale w takim razie chyba was widziałam, wy nas raczej też bo w podgrupach chodziliśmy na fajka, dwie blondynki, lub dwóch facetów taki mały i taki dużo większy :lol::mrgreen:

aż zgłodniałam jak sobie przypomniałam te burgery :twisted:

Raczej się widzieliśmy :) Bo sam się rozglądałem ;) Byliśmy jeszcze z kolegą co się gotował w kombinezonie moto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa to my byliśmy pod oknami wychodzącymi na patio przed taką dużą grupą w rogu, :mrgreen::mrgreen::mrgreen: ale fajnie było zobaczyc parking opanowany przez subaraki :lol:

 

To chyba nawet na siebie w jednym momencie patrzyliśmy bo później poznałem, że za nami siedzi Iwona Guzowska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl, warczalem rano przy modliszce na koszykowej, slyszales? Drzwi od stacji byly otwarte :D

 

Hej dziś na pewno nie :> Bo mam dziś nockę od 19tej do 7 rano :) Modlicha została pod stacją wczoraj ;) Ale na bank kojarzę Wasz bulgot :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...