Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla RadziejS-a widzianego (tzn. jego Forka) w Zakopcu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Jak również pozdrowionka dla Kierowni-ka(czki) Forczestera z "kagańcem" na przodzie (musi być ostry... :wink: ) na blachach SO widzianego również w Zakopcu :mrgreen:

 

Miłego i udanego pobytu życzę :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamski,

 

Hej, dzięki, to moje pierwsze pozdrowienia i to w dodatku niemal 500 km od domu. Odpozdrawiam serdecznie. Musiałeś widzieć mnie zaparkowanego najprawdopodobniej pod Nosalem

 

Pozdrawiam także kierownika granatowej imprezy, który pierwszy mi zamachal - mijaliśmy się na chyba Jagiellońskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamski,

 

Hej, dzięki, to moje pierwsze pozdrowienia i to w dodatku niemal 500 km od domu. Odpozdrawiam serdecznie. Musiałeś widzieć mnie zaparkowanego najprawdopodobniej pod Nosalem

 

Pozdrawiam także kierownika granatowej imprezy, który pierwszy mi zamachal - mijaliśmy się na chyba Jagiellońskiej

 

Parkowałeś również na Alejach 3-go Maja i tam Cię widziałem :wink:

 

trochę się namachasz, bo u nas to niezastąpione samochody :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieskiego forka między Konstancinem a Piasecznem, dziś koło 10 :mrgreen:

 

To chyba my wymieniliśmy się uprzejmościami przy rejonie energetycznym...? Duża antena cb na dachu? Pozdrawiam!

 

-- 1 mar 2012, o 00:10 --

 

Dzisiejsze pozdrowienia dla niebieskiej imprezy, mijanka rano w Zalesiu Dolnym.

A potem dla Kierownika niebieskiego forestera na skrzyżowaniu Puławska/Energetyczna.

 

Słyszałem Twoje pozdrowienia ;-)

Odpozdrawiam także!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba my wymieniliśmy się uprzejmościami przy rejonie energetycznym...? Duża antena cb na dachu? Pozdrawiam!

 

Wymiana uprzejmościami jak najbardziej była, a antena nie taka duża, w dodatku "łamaniec" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiejszego poranka dla białego hawka STi, należącego do PJAY'a, spotkanego w Krakowie na skrzyżowaniu Nowohucka / Centralna o 8:30 :wink: Kiwki nie było, ale pozdrowienia są ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla czarnego Forestera ze świnią na lusterku, z którym się dzisiaj minąłem na rondzie w Choszczówce Stojeckiej (czy jakoś tak). Nie zdążyłem pomachać bo przez telefon rozmawiałem i późno załapałem, że jest świniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierowniczkę albo kierownika wrx w nowej budzie sedan (kurcze raczej baaardzo niewiele tego jest na ulicach) zaparkowany vis a vis wejścia do Ilmetu wczoraj ok 19; mały świniacz na lustrze i większy na klapie bagażnika :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...