Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia z dzisiejszego poranka dla białego hawka STi, należącego do PJAY'a, spotkanego w Krakowie na skrzyżowaniu Nowohucka / Centralna o 8:30 :wink: Kiwki nie było, ale pozdrowienia są ;)

 

dzięki :) od pozdrawiam wirtualnie :wink:

 

Rano jestem lekko zaspany i znowu Ciebie nie zauważyłem :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla srebrnego Legasia na blachach GA... widzianego rano na BP w Zakopanem :) Miłego pobytu :)

 

Jak również pozdrowienia dla gacka I z Suchej Beskidzkiej widzianego na krzyżówce ze Skomelnej Białej na Mszanę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z dzisiejszego poranka dla białego hawka STi, należącego do PJAY'a, spotkanego w Krakowie na skrzyżowaniu Nowohucka / Centralna o 8:30 :wink: Kiwki nie było, ale pozdrowienia są ;)

 

dzięki :) od pozdrawiam wirtualnie :wink:

 

Rano jestem lekko zaspany i znowu Ciebie nie zauważyłem :roll: :wink:

 

PJAY, nie miałeś szans mnie zauważyć, akurat tak się ułożył ruch, że zasłonił mnie bus, skręcający w lewo... :roll: A ja Cie widziałem 100m wcześniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla srebrnego Legasia na blachach GA... widzianego rano na BP w Zakopanem Miłego pobytu

Dzieki adamski odpozdrawiam, pamiętam Twojego wiśniowego legasia (bez prosiaka :?: ), pozdrówki dla wszytkich subaryn spotkanych w Zakopcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowionka dla srebrnego Legasia na blachach GA... widzianego rano na BP w Zakopanem Miłego pobytu

Dzieki adamski odpozdrawiam, pamiętam Twojego wiśniowego legasia (bez prosiaka :?: ), pozdrówki dla wszytkich subaryn spotkanych w Zakopcu.

 

Świniaki już się robią :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed 5 min widziany Hogi na Woronicza . Usłyszałem Subaru w domu więc wyjrzałem i czerwone felgi się w oczy rzuciły :mrgreen:

 

 

Dokładnie to ja :mrgreen: omijałem korek w Al. Niepodległości.

Odpozdrawiam. 8)

 

Niedługo setup letni, więc felgi będą czarne. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia wczoraj dla dwóch maluchów, którzy przechodzili z mamą i zwolnili jak mnie zobaczyli przed pasami i wołali "JAKI FAJNY" 8) I znów następne osoby zaraziłem do Subaru ;D

PS Jak komuś się nudzi może nas odwiedzić na Wilczej od 19tej :) Będę Subarką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia :D dla kierownika oświniaczonego Legacy kąbi, z którym pogadaliśmy chwilkę na czerwonym świetle przy lewo-skręcie z Ghandi do Rosoła na Ursynowie.

To było około 19.30 dzisiaj.

Okazało się kierownik jechał do pracy. :|

Najlepszego !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy tablicę rejestracyjną WJ XXXXX, którą zdołaliśmy podnieść z drogi ryzykując życiem, uprzednio odpadniętą ze srebrnego WRXa kombi co nam zrobił grrrrrr przed naszym oświniaczonym outlanderem na powązkowskiej. Oddamy ale za dwa pomuki, po jednym dla każdego. na priva proszę, blacha czeka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...