Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrowienia z niedzieli na cargo :D
pozdrawiam spotkach Gendia z kolega i Hogiego

oraz ekipy ze srebrnego wrx z blachami KNT... i bialego legasia z blachami WL....

 

Odpozdrawiam :)

heh to ty byles z Gendiem, sorry nie ogarnolem :oops:

 

Choć duży jestem nie rzucam się w oczy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WROCŁAW

 

Pozdrawiam:

 

- widzanego wczoraj przy hotelu Dorint zielonego GT kombi - bez swini!

- dziś czarne STi hawk na zlotej feldze na Powstanców Śląskich ok 9:10

 

i na koniec panow policjantow co to mnie obdarowali 5 punktami...

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WROCŁAW

 

Pozdrawiam:

 

- dziś czarne STi hawk na zlotej feldze na Powstanców Śląskich ok 9:10

 

 

Ja tego Pana chyba codziennie słyszę jak wyskakuje z garażu podziemnego?:D Skarbowców?

 

Pierwszy raz go widzialem... Gloooosny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika granatowej Imprezy widzianej w piątek po 22 przy ul. Połczyńskiej, na wysokości maczka w stronę centrum. Było machanko 8)

 

Odpozdrawiam serdecznie :D miło było spotkać i poprawić sobie nastrój tym bardziej, że właśnie ruszałem do Bawarii i świadomość 1 100 km nie nastrajała za bardzo optymistycznie

 

p.s.

imprezka jest czarna ale było ciemno i jeszcze autko trochę brudnawe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Otworzyć lodówkę? Bo się boję.

 

 

No tak, forum czuwa. Myślałem że to z dzisiaj a to juz dwa dni tam wisi :oops:

 

Pozdrawiam w takim razie czarnego WRX ze swinką i naklejką foxrally, dziś na Bagno w Warszawie około 10.15 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Eeee - bez przesady - w przypadku Subaru jeszcze nie spotkałem sie z negatywna reakcja właściciela Imprezy (do innych przyznaje sie, ze nie macham bo reakcja jest znikoma - no poza Szymonem jak jezdzil Legacem :-) )..

 

To ciekawe , bo ja mam Legaca od dwóch lat i średnio 3 razy w tyg. macham do kogoś w "zaświnionym" subaru oraz do starych GT-ków, dziadków itp.i jeszcze nikt, nigdy mnie na tym forum nie pozdrowił. A kiwka na ulicy jest ze wzajemnością. Jedyne co muszę przyznać to to, że do nie oklejonych macham rzadko, szczególnie do nowych Legaców, których jest cała masa w W-wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika i pasazera srebrnej turbowanny spotkanej w Wawie na Woloskiej ok 19:10, ktora to kulturalnie ustapila pasa aby wspolnie urwac ze swiatel;

 

Oraz dla kierownika turbodziadka na zlotym felunku obmiganego dlugimi na rondzie Jazdy Polskiej przy metrze politechnika ok 22:15 .... Chcialem za Toba jechac, ale panna mi sie do kolezanek spieszyla :) . Czy to nie Ty udostepniles mi kiedys tegoz Legaca na Ulezu jak jeszcze tylko marzylem o subaraku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie pozdrowienia dla kierownika czarnego hawk'a STI spotkanego dziś na ul. Wyścigowej we Wrocławiu ok 15:20. Machałem, ale kierownik był mocno pochłonięty jazdą. Pozdrawiam także właściciela srebnego Buga kombi opuszczającego Galerię Dominikańską, była kiwka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierownika Imprezy kombi srebrnej z MA..... na przodzie :twisted: Miałem przyjemność się minąć na trasie Łódź-Rawa Maz na wysokości Jeżowa w godz. południowych.

Czyżby to carlos-wrx :?: Impreza naprawdę budzi respekt i wygląda rewelacyjnie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziś w Elblągu na skrzyżowaniu Bema, Grottgera i tej co prowadzi na Dębicę (wyleciało mi z głowy jak jej tam było;p) miałem przez chwilę za golfa ze świniaczem w lewym rogu szyby. Miał tam jakieś napisy, ale nie zdążyłem przeczytać... :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...