Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Miło TU! :-) w porównaniu do innego forum innej znanej japońskiej marki, nie tak kultowej ale uważanej za wysmienitą, bez porównania - zostaje TU na dobre :lol:

WRX '01 + C4 '11 + 626 '96

Fabs - jak chcesz, możemy się tam też popozdrawiać i rozkręcić trochę tamto forum ;-)

Przemek_Docent

WRX '01 + 626 '01 + C4 diesel Rodziców :-)

 

I pozdrówki dla Kierownika srebrnego Hawka na myjce na Sikorskiego w piątek ok. 20:00...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległe pozdrowienia z poniedziałku :P:P dla niebieskiej imprezki która leciała w stronę Nysy kolo godziny 11-12 świnka na lusterku była. Mrugałem światłami i machałem tylko nie wiem czy nie pomyślał że policja stoi ;)

 

To chyba byłem ja i przyznaje się bez bicia że Cię nie widziałem :wink:

 

Pozdrowienia dla Srebrnego Hawka DW... widzianego w Środę w Głuchołazach.

Pozdrawiam również Srebrnego Bloba SZA...... stojącego na światłach przy A4 w Gliwicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romans napisał(a):

Pozdrowienia dla Kierownika zielonego Nissana Primery (chyba) kombi ze świnką formułową na lusterku, którego widziałem na ul. Górczewskiej (róg Płockiej) w W-wie około godzi 12:30. Było trąbnięcie z Twojej strony i kiwka, ale za kierownicą siedziała moja żonka i niezareagowała, a ja stałem za nią w TDI z gapą na przednim grillu i mnie nie zauważyłeś no bo nieoświniaczona

 

 

To ja to ja to ja!!! Odpozdrawiam serdecznie Były nawet dwa trąbnięcia Wybacz. Subaru takie piękne... Kierownika nie widziałem W sensie Żonki Bo słoneczko się odbijało od szybki Ps. Tak zielone combi jeszcze z imieniem na bocznej szybce "DAMIAN" To nawet chyba była 12.05 Gnałem do roboty 2giej...

 

...była 12:25! :wink: Jak bum cyk cyk! 8) Zerknąłem na zegarek jak przelatywałeś obok :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeszcze pozdrawiam srebnego Hawka ze świnkami czarnymi Na Toruńskiej koło 12.50 którego wpuściłem na środkowy pas przed tunelem (awaryjne były w podzięce, ZUCH), a później przeskoczył na lewy. Ja jadąc środkowym byłem szybszy i ściągałem wzrokiem kierowcę w okularkach z lekkim zarostem, ale dopiero później chyba spostrzegł świnkę na tyłku mojej Primery i się uśmiechnął :)

 

 

To ja... :D Rzeczywiście, miło było zobaczyć świnkę na Primerze... :wink: Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło TU! :-) w porównaniu do innego forum innej znanej japońskiej marki, nie tak kultowej ale uważanej za wysmienitą, bez porównania - zostaje TU na dobre :lol:

WRX '01 + C4 '11 + 626 '96

Fabs - jak chcesz, możemy się tam też popozdrawiać i rozkręcić trochę tamto forum ;-)

Przemek_Docent

WRX '01 + 626 '01 + C4 diesel Rodziców :-)

 

I pozdrówki dla Kierownika srebrnego Hawka na myjce na Sikorskiego w piątek ok. 20:00...

 

Oszzz kurcze!:)

Na tamtym forum byłem tylko z powodu M6 i nie towarzysko a czysto technicznie:) Ale forumowicze tamtejsi mało skłonni do pomocy. M626 jest nie do zajechania i o niebo prostsza w naprawie - tu nie potrzebowałem praktycznej wiedzy.

Przy najbliższej okazji pozdrowię i tam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z wczoraj (sobota)dla....

 

- Blue STI na obwodnicy Trójmiasta około południa, świnka na lusterku, kiwki wymienione :-)

- Dla..... no właśnie, z kim rozmawialiśmy w parku przy Grandzie w Sopocie? Spieszyliśmy do kina i z emocji zapomniałem zapytać :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło TU! :-) w porównaniu do innego forum innej znanej japońskiej marki, nie tak kultowej ale uważanej za wysmienitą, bez porównania - zostaje TU na dobre :lol:

WRX '01 + C4 '11 + 626 '96

Fabs - jak chcesz, możemy się tam też popozdrawiać i rozkręcić trochę tamto forum ;-)

Przemek_Docent

WRX '01 + 626 '01 + C4 diesel Rodziców :-)

 

I pozdrówki dla Kierownika srebrnego Hawka na myjce na Sikorskiego w piątek ok. 20:00...

 

Czy Ty jesteś mną?! Zapomniałem dodać..mam na imię Przemysław :lol::lol: ... Przemku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika grafitowego legacy kombi 06-08 który jechał Północną o 9.20 oraz grafitowego legacy :mrgreen: kombi 09-teraz który jechał Północną :mrgreen: o 10.15

 

-- Pn paź 24, 2011 10:43 am --

 

joanna7f, w TV był koloru Wiśniowego... na fotce faktycznie jest rudy.

Taka magia telewizji :mrgreen:

no to rzeczywiście czary mary :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romans napisał(a):

Pozdrowienia dla Kierownika zielonego Nissana Primery (chyba) kombi ze świnką formułową na lusterku, którego widziałem na ul. Górczewskiej (róg Płockiej) w W-wie około godzi 12:30. Było trąbnięcie z Twojej strony i kiwka, ale za kierownicą siedziała moja żonka i niezareagowała, a ja stałem za nią w TDI z gapą na przednim grillu i mnie nie zauważyłeś no bo nieoświniaczona

 

 

To ja to ja to ja!!! Odpozdrawiam serdecznie Były nawet dwa trąbnięcia Wybacz. Subaru takie piękne... Kierownika nie widziałem W sensie Żonki Bo słoneczko się odbijało od szybki Ps. Tak zielone combi jeszcze z imieniem na bocznej szybce "DAMIAN" To nawet chyba była 12.05 Gnałem do roboty 2giej...

 

...była 12:25! :wink: Jak bum cyk cyk! 8) Zerknąłem na zegarek jak przelatywałeś obok :):):)

 

To dwójkę mi zjadło jak zerknąłem na zegarek. Potem miałem piękne wymuszenie, że jakbym go nie wyczuł to gość na miejscu mi pewnie odszedł. Centralnie pod auto mi wyjechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...