Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Ludziska, poproszę ładnie - jak zauważycie na swojej drodze (najczęście Piaseczno/ Jóżefosław /Wa-wa) białego Forka

WIXXXXP , oczywiście oświniaczonego - poproszę zróbcie spektakularne machanie/trąbienie/ pozdrawianie :)

To moja lepsza połowa, od piątku szczęśliwa posiadaczka owego pojazdu, marudzi mi że nie widziała żeby ją ktoś pozdrowił i zarzuca mi że to całe pozdrawianie to mit i bajki :) cyt. "Bo jak Ty jedziesz swoim to na ulicach pełno świnek, a jak ja jadę to nie ma albo mi nie odmachują" ...

 

Udowodnijmy jej że się ...

 

Masz, znaczy Żona ma jak w banku machanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla czarnego STI(?), chyba blob albo hawk, na pięknych czerwonych chlapakach, które warczało pięknie wczoraj, ok. 16:00 na Ursynowie po Roentgena - najpierw w stronę marketów na końcu, po pół godzinie z powrotem :-) Siedziałem na pizzy w "Rimini" i miałem banana na twarzy dwa razy - dzięki! :-)

 

Smacznego! Odpozdrawiam. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do piatkowych pozdrowien [albo sobotnich ??] pieciu imprez bluemica w zlotych bucikach załanczam ) dwa kolejne.

Jedno z niedzieli ok 12.30 na Pulawskiej na wysokosci Wyscigów Konnnych - kierownik jechal w strone Centrum a ja na Piaseczno.

Drugi ok 19-tej - kierownik jechal na ul. Karczunkowskiej po skrecie zaraz z Pulawskiej.

 

Mam ostatnio wyjatkowe szczescie do koloru niebieskiego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z soboty :D

[ http://img69.imageshack.us/img69/5541/photovji.jpg ]

 

Fajnie sapal i strzelal z rury..... ale na prostej "pod swiatynia" wcale mi nie uciekl :twisted::mrgreen:

czwartek

A gdzie to było? :wink:

 

-- 13 cze 2011, o 10:41 --

 

Carlos

Pozdro z Botanicznej, bulgot rozpoznawalny z daleka :mrgreen: :wink:

 

 

Pozdro pozdro :D Forchester "obwarczany" wczoraj w Z.G - do zobaczenia na Plejadach :D

Fajnie fajnie... :mrgreen:

Do zo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moja lepsza połowa, od piątku szczęśliwa posiadaczka owego pojazdu,

 

na spota niech wpadnie :)

Przy okazji obejrzymy, pomacamy new forka :)

Ale to dopiero w przyszłym tygodniu - w tym jestem wyjechany, a sama pewnie się nie wybierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwartek, A gdzie to było?

ul. Wilanowska.... a potem skrecilismy w glowna, dwupasmowa i dwujezdniowa ulice co to jest dojazdówką do Światyni Opatrzności :roll:

 

czwartek, to ta Imprezka z reklamy MTV Pimp My Ride PL

Moze i byla "Pimp" ale GTek robil po niej "Ride" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrówki dla czarnego STI(?), chyba blob albo hawk, na pięknych czerwonych chlapakach, które warczało pięknie wczoraj, ok. 16:00 na Ursynowie po Roentgena - najpierw w stronę marketów na końcu, po pół godzinie z powrotem :-) Siedziałem na pizzy w "Rimini" i miałem banana na twarzy dwa razy - dzięki! :-)

Smacznego! Odpozdrawiam. :mrgreen:
O! "Hogi" - tak powiedziałem do Żony na początku, ale potem myślę... Gdzie czerwone/pomarańczowe felgi?! To nie Hogi :-)

 

dla srebrnej turbowanny spotkanej na skrzyżowaniu Krochmalnej z Żelazną, łapki były w górze :D
Odpozdrawiam :)
Hmm... W podpisie Boreyro_ej205 siedzi "WRX Wagon MY'01"... To w końcu przyjmujemy, że Newage WRX Wagon to też turbowanna? :-) Bo już nie wiem... Chciałbym wiedzieć, czy mam turbowannę ;-) bo bardzo mi się ta nazwa podoba :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czwartek, A gdzie to było?

ul. Wilanowska.... a potem skrecilismy w glowna, dwupasmowa i dwujezdniowa ulice co to jest dojazdówką do Światyni Opatrzności :roll:

 

czwartek, to ta Imprezka z reklamy MTV Pimp My Ride PL

Moze i byla "Pimp" ale GTek robil po niej "Ride" :mrgreen:

Pytałem bo nr-y z Zielonej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boreyro_ej205 napisał(a):

elmo napisał(a):

dla srebrnej turbowanny spotkanej na skrzyżowaniu Krochmalnej z Żelazną, łapki były w górze

Odpozdrawiam

Hmm... W podpisie Boreyro_ej205 siedzi "WRX Wagon MY'01"... To w końcu przyjmujemy, że Newage WRX Wagon to też turbowanna? Bo już nie wiem... Chciałbym wiedzieć, czy mam turbowannę bo bardzo mi się ta nazwa podoba

 

Przemek/docent, Ma turbo? Ma. Wygląda jak wanna? Wygląda. Wniosek prost: najwięcej witaminy mają gołebie na placu Pigalle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żółte seicento oświniaczone stojące regularnie przy pileckiego/alternatywy i kierownika granatowego gt'ka oklejonego w plejady też z tego rejonu (kierownik nie odmach... znaczy nie odpozdrawia :mrgreen: )

 

Jak nie odpozdrawia jak odpozdrawia :P Zdaje sie ze mieszkamy po sasiedzku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam spotkanego dziś na Trasie Siekierkowskiej, a potem na Wale Miedzeszyńskim jednego z moich ulubionych aktorów - Krzysztofa Majchrzaka, który prowadził pięknego, niebieskiego, przykładnie oświniaczonego eSTIaja :idea:

Były awaryjne i sympatyczne kiweczki na skrzyżowaniu 8)

Panie Krzysztofie zapraszamy na spota 8)

 

 

Kolejne pozdrowienia dla czerwonego Legasia sedan w barwach ASO Adamski, zaparkowanego pod Arkadią :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gekko, gdzie jest colin? stało evo stała toyota a gdzie colin? :mrgreen:

 

Poza tym patrzyłem na Ciebie i nie widziałem, że machasz... Odpozdrawiam zatem niniejszym! :)

czekaj czekaj,,,,to jak patrzyłeś skoro nie widziałeś kiwki, może to nie na mnie patrzyłeś :lol::lol::lol::lol: tak pancernie oświniaczony był, że ciężko było nie pomachać, i wydawało mi się że czarny.

Ja to szłam z centrum na gocław, bo mi parada równosci weszła w paradę komunikacyjną. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...