Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę to pogrubionymi: Pozdro dla najnowszej Imprezy STI z parapetem z którą wyminąłem się prawie pod domem na ulicy Niepodległości w stronę Majdanu koło 12tej chyba było. Wrażenia wszystko pięknie tylko gdyby nie ten kolor:

:evil: Nie byłem zachwycony tym kolorem. Chyba też kupiona od Kopra na rej bodajże SB ... Sama kursantka - nauczycielka powiedziała, że niebieska jest super 8) Mimo to pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Yacho spotkanego wczoraj na Codziennej 50 :wink: miło było poznać i porozmawiać o jedynie słusznych tematach, kiedy "mistrz sztuki lotnej" :mrgreen: w międzyczasie czynił swoje czary najpierw przy legasiu, a potem moim forku :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam oświniaczonego, forkowego kierownika ze "złotej" Fabii II ze złośnikiem na klapie...

Stałeś za mną na światłach przy rondzie Solidarności, ja migałem awaryjkami, a Ty potem "dziwnie" się na mnie patrzyłeś ;)

 

Szkoda, że nie jechałem subarówką - nie byłoby wtedy problemów z identyfikacją ;)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę to pogrubionymi: Pozdro dla najnowszej Imprezy STI z parapetem z którą wyminąłem się prawie pod domem na ulicy Niepodległości w stronę Majdanu koło 12tej chyba było. Wrażenia wszystko pięknie tylko gdyby nie ten kolor:
:evil: Nie byłem zachwycony tym kolorem. Chyba też kupiona od Kopra na rej bodajże SB ... Sama kursantka - nauczycielka powiedziała, że niebieska jest super 8) Mimo to pozdrawiam :)

Przeca ten kolor jest genialny :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blackdogwwl, jizuskrajst, toż to najlepszy kolor dla nowego STi.... :shock: To mój colour of choice w przypadku nowego STi!! :mrgreen: Urban grey też jest fajny.... No i blue mica oczywiście.

 

 

Pozdrowienia dla czarnej Imprezy STi KBC....., która dogoniła mnie wczoraj o 17 w tunelu pod Rondem Grunwaldzkim i z którą pohałasowaliśmy wspólnie przez Aleje do skrzyżowania z Królewską / Karmelicką... Było mruganie i sporo zabawy na wysokich obrotach :wink: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ptasi móżdżek, a wie co dobre.... :roll:

...i żeby nie było offtopa, to pozdrawiam Krebelkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...