Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam michala albo przynajmniej jego Evo (czarno srebrne), widziane wczoraj koło 18 na Wrocławskiej.

 

Jego. Tym czymś (samochodem tego nie nazywam, z oczywistych powodów) będziemy jutro Calvarię jechali :roll:.

 

Jak na Evo to nawet nieźle brzmiało 8) :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieskiego GTka ze swiniami na obu lusterkach, ktory stal dzis na parkingu przy Dolnych Mlynow!

 

 

Ehh to ty tam zawsze parkujesz, :mrgreen: , ja tam regularnie służbówkę parkuje, dziś dla poprawienia humoru pojechałem błękitkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla niebieskiego GTka ze swiniami na obu lusterkach, ktory stal dzis na parkingu przy Dolnych Mlynow!

 

 

Ehh to ty tam zawsze parkujesz, :mrgreen: , ja tam regularnie służbówkę parkuje, dziś dla poprawienia humoru pojechałem błękitkiem.

 

:mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Poleczki w Pulawska" Trza omijac szerokim lukiem.

Po zjezdzie z wiaduktu [kierunek z Okecia] nad torami tzreba skrecic w prawo, znowu w prawo, jeszcze raz w prawo. Nastepnie prosto ze dwa kilo - dojazd do rondka. W prawo - prosto ok 1 km. W lewo z Bokserskiej w Bartlomieja. 30 merow. W prawo w Wyscigowa. W lewo i jestesmy na Rzymowskiego. Szybko i bez korkow.

Mozna tej jechac rownoleglą do Poleczki. Nie ma korkow.

Jest jeszcze tzrecia droga by ominac koniec Poleczki przy Pulawskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla tunelowego ekhmmm( w domyśle), dobrze że panu plicjantowi nie podpaliłeś bucików tą marchewą :mrgreen: jak się obejrzał jeb....ny. :mrgreen:

 

 

 

I dla wrx?/sti? w kolorze kremowym z czarnym naleśnikiem, wypatrzonego przez okno pracy na Kwitnącej, (Conrada) :) ok 13 może poźniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla STI stojącego codziennie na trasie mego marszu do pracy- na Kruczej. Niebieskie STI, stało czas jakiś na blachach WPR, teraz chyba coś się zmieniło, jakiś tydzień temu autko dostało cały zestaw wściekłych świń, więc co rano się do zwierzaków uśmiecham ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trza zgorszenie na mieście siać :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Lubię to ! :mrgreen:

 

Hehe Konsi :)

 

Beatix tylko przez okno pozdrawia a na kawe nie wpada :mrgreen: , ale fakt Tanabe sie juz konkretnie przepalil i ryczy jak wsciekle :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla tunelowego ekhmmm( w domyśle), dobrze że panu plicjantowi nie podpaliłeś bucików tą marchewą :mrgreen: jak się obejrzał jeb....ny. :mrgreen:

 

trach, trach, pach, pach - jak w komixie i wwzziuuummmm

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi żal tego gościa z mazdy

 

-palancie nie widzisz ze dziecko tu mam? musisz tak hałasować tym silnikiem?

 

-to nie silnik tylko wydech imbecylu, i ucz dziecko od małego co jest dla niego dobre.

No i oczywiście bardzo przepraszamy ( weź spier#$%^ gościu)

 

 

:twisted:

 

Pozdrówki piciek :mrgreen:

 

P.s Idź sam do specjalisty, bo mi się jakoś podoba z tym że mam nierówno pod sufitem. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika zielonego Legacy GX 2.5 o blachach DW który umilał mi dziś podróż do Szklarskiej Poręby koło godziny 11 ;)

 

No i jeszcze pozdrowionka dla kierownika Imprezy turbo pod Aldikiem w Jeleniej Górze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...