Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla srebrnego Forka bliźniaka SZY goniącego mnie dzielnie wczoraj na

Murckowskiej po 19-tej.

Było machane, błyskane i rechotane :D

 

Nawet żona, ogólnie nie odróżniająca aut, okazała poruszenie na widok identycznego Forka, a to już coś. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla srebrnedo forestera na polskich tablicach widzianego dzisiaj na Cap d'Antibes :shock: (wizytowka za wycieraczka to moja , moze da sie zrobic spota emigrantow)

Trzy na krzyz forestery na Côte D'Azur w tym dwa na polskich tablicach :mrgreen::mrgreen: :shock: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty czym, bo z jakąś Integrą i STI myszą się tasowałem.

 

Jak napisał Przemeq, jeśli mysza = Lanos = najpiękniejsze i najszybsze Sti w historii 8) , to byłem to ja. 8) :twisted::mrgreen:

 

 

zgodzę się z częścią tego równania, czyli mysza = lanos kropka :twisted:

 

a poza tym nie widziałem żadnej świnki :shock: to jakaś nowa moda jest? :P

 

pozdro

goory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwości kiwania z całą rzeszą subaromaniaków... :wink:

a co u Ciebie po okolicy nikt nie śmiga po drogach :?: :(

Nie... :cry:

W Głogowie były 3 subaryny na krzyż :wink: : OBK II H6, legas II kombi (ale mało jeździł), nowy lanos 1.5 w AT (czy coś takiego :shock: , niebieski chociaż był :P ), imprezka zrobiona na GT (przez jakiś czas kierownik był nawet na Forum) i forek II 2.5XT (bordo, na polkowickich numerach), potem jeszcze pojawiła się kierowniczka w zielonym forku II N/A (nie wiem jaki motor). I tak naprawdę to wszystko... Poza kolegą z a'la GT nikt klimatu nie czuł... Ostatnio pojawił się jeszcze OBK III, a kiedyś sąsiad miał czarnego podłubanego wurxa, którym nawet jeździłem, ale dawno poszedł do ludzi...

A w Zielonej kilka jeździ, ale nikt jakoś nie czuje. Nawet bardzo blisko mnie ktoś ma forka I N/A w identycznym kolorze jak mój, są jakieś OBK (naliczyłem ze 3), jest nowiutki legas, widziałem też zielonego forka S-turbo... Na 100% jeździ jakieś STi i to dość często w mojej okolicy, ale jakoś nie dane nam było się kiwnąć i czasami pewnie pojawia się herrkam.

Czuję się taki samotny... :cry:

Niech mnie ktoś przytuli... :P:mrgreen: :wink:

 

A poważnie, to jak pojechałem na Plejady, to czułem się jak Buzz Astral w Hali Zabawek Ala... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANTY pozdrowienia dla debila

 

Zawsze, jak zaczynam czytać taki wpis, na chwilę wstrzymuję oddech :twisted::mrgreen:.

 

Przemeq - o ile Cie znam, to nie skrecasz w lewo na czerwonym, nie skrecasz w prawo objezdzajac dwa pasy z lewej itp itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej mow, czy juz byla bita smietana w uzyciu :wink: :P:mrgreen:

wtedy juz było po bitej śmietanie :twisted:

tak bo jak była propozycja kto co chce z torebki :P

to trzeba było brać koleżanki i bita śmietanę :mrgreen:

my nie byłyśmy w torebce, zresztą obie już dawno "rozdane" :wink: ...

podsumowując...bita śmietana zjedzona, została tylko wódka i gofry :lol:

 

 

 

z dziś dla niebieskiego STi na złotych na świętokrzyskiej zaparkowanego oraz dla niebieskiego WRX-a na rondzie w Laskach ok 14-15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...