Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą na przystanku stała grupka dzieci. Jadę ja sobie za mondeo i nagle patrze a jakiś malec w kolorowej kurtce do mnie macha. Jeśli to pociecha kogoś z forum to pozdrawiam i gratuluje właściwego ukształtowania młodego mężczyzny :)

W.Umińskiego, przystanek koło boiska, w głębi jest podstawówka nr.312...no gimnazjum to to nie było, choć papieroski jakieś tam widziałem :)

No i chłopak będzie miał przez Ciebie przekichane :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ledwo wczoraj świnie nakleiłem, a tu proszę:

 

jeden pod Domarem na Braniborskiej ok. 14.00,

 

...a chwilę potem na pl. Orląt Lwowskich czarna/grafitowa (w ostatniej chwili dojrzałem - tak byłem zajęty omijaniem dziur w jezdni :x ) nowa impreza ze świnią na lusterku.

 

pozdrawiam

Odpozdrawiam. Jechałem czarną Imprezą na Orląt Lwowskich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieska impreze turbo ktora w piatek ok 12-tej wjechala na ul Ksawerow na teren Instytutu Techniki Budowlanej na parking za budynkiem glownym. Szedlem sobie do sklepu - jak wracalem to juz imprezki nie bylo.

Ale ten bulgot z rury byl boski.

 

Tak samo impreze parkujaca na parkingu domu handlowego z wyposazeniem lazienek, glazura, terrakota. Sklep przy Wale Miedzeszynskim. Slabo wjechac jest bo ekrany akustyczne zaslaniaja. Gdybym nie pomylil drogi to bym tam nie wjechal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne pozdrowienia dla Elmo :D , którego w ostatniej chwili ujrzałem na ul. Annopol przy Odlewniczej o 11.45. Na egzamin się zagapiłem bo gamoń jechał na postojowych i chciałem mu mrugnąć, ale egzaminator się patrzył akurat. I tak na bank miał uwalone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi z oświniaczonego Legacy, spotkanego pod lewiatanem na kobierzyńskiej :D

 

a czy to nie było czasem takie brzydkie umorusane czarne kombi?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...