Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam srebrnego forestera turboburbo że swinka na ktorego wlasnie patrze w jankach, oraz. Wrxa niebieskiego z czerwonymi chlapaczami i nalesnikiem widzianego pod ikea. Oraz pania.w czarnym sti z nalesnikiem przy cmentarzu powazkowskim z franco feruzzi na drzwiach. Hmmm co jeszcze? Aaa niebieska gt kombi że swinia, piciu to nie ty again? Znowu niedaleko medicoveru tym razem na bitwy warszawskiej. A i jeszcze czrne sti na blachach cb parking czerwony arkadia. Yo!

 

Odpozdrawiam - kierownik niebieskiego WRX'a z czerwonymi i naleśnikiem :mrgreen:

 

Moja druga połówka akurat jechała od drugiej strony i szukaliśmy się na parkingu. Efekt był taki, że w pierwszym momencie myślała, że z wrx'a zrobił sie STI :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kolegi w bluzie SUBARU zrzucającego zdjęcia w FJ w Plejadzie w Sosnowcu, tak był zajęty tłumaczeniem że nawet nie podchodziłem ;-)

I dla kierownika Subaru Legacy równiez pod Plejadą widzianego kiwałem ale byłem z buta i zostałem niezauwazony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja druga połówka akurat jechała od drugiej strony i szukaliśmy się na parkingu. Efekt był taki, że w pierwszym momencie myślała, że z wrx'a zrobił sie STI :mrgreen:

hihihi dobrze że nie WRC. :lol:

 

to pozdrawiam Was oboje :wink:

 

Pojęcie ma :wink: edukuję jak mogę i są efekty 8) odpozdrawiamy oboje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla piciu, z którym znów rano mijaliśmy się - tym razem na Modzelewskiego i tym razem mnie zauważył :wink:

 

Domaniewskiej ;) i wyjątkowo jakoś dziś luźno było. Pozdr ! 8)

 

No tak Domaniewskiej - dziś ciut wcześniej niż wczoraj się mijaliśmy ;)

 

Piotrek...czyli jutro o tej samej porze? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla Kierownika GT-eka czarnego i jego ładniejszej połówki spotkanych wczoraj wieczorem na Powstańców Śląskich, stałem obok na światłach i byłem tak zaspany że nawet Was nie zauważyłem, dopiero jak ruszylismy to usłyszałem , ale już było za pozno na kiwke :oops:

Pozdro również dla wszystkich zespotowanych w Galmoku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika grafitowego WRXa rej. SK##### spotkanego wczoraj ok. 20 za Mikołowem na "wiślance" w stronę Wisły. Czy świniak był nie wiem bo było ciemno... ale miał ksenony ;) i po wyprzedzeniu mnie na mignięcie długimi odpowiedział awaryjnymi więc pewnie "swój" :)

 

pozdr. ondo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...