Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

pozdrawiam kierownika ładnego srebrnego WRX-a na blachach WD coś tam z modyfikowanymi przednimi lampami i trzodą na lusterku i tylnej klapie, widzianego dzisiaj ok. 17.30 w korku na Jerozolimskich w stronę Dw. Zachodniego

kiwka była z panzerwagena z drużyny czterech pierscieni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam kierownika ładnego srebrnego WRX-a na blachach WD coś tam z modyfikowanymi przednimi lampami i trzodą na lusterku i tylnej klapie, widzianego dzisiaj ok. 17.30 w korku na Jerozolimskich w stronę Dw. Zachodniego

kiwka była z panzerwagena z drużyny czterech pierscieni :)

 

Odpozdrawiam :) Panzerwagen też niczego sobie :mrgreen: No i trzoda na lusterku wygląda naprawdę zacnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kolumne, która koło 22 wracała zapewne ze spotu z Kiełbasek, 2x Evo X, STI hawk eye i Astra GSI. Dołączyłem się do was pod galerią kazimierz i dojechałem do Powstanców Sląskich, jechałem czarnym Golfem IV Kombi :lol:

 

I kierowce niebieskiej Megangki F1, który wyjezdzał z McDonalda koło22, trzoda na lusterku była:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej Ty bo faktycznie ciemne szyby były i świniacz widoczny :-)

mam nadzieję że urlop sie udał 8)

 

a dziękuję urlopik bardzo udany :) chlodnawo było ale jak dla mnie klimat idealny, niestety euforia trwa tylko do momentu kiedy ów urlopik wyczekany i wytęskniony się kończy....

przy okazji świniaczy widocznych tu i ówdzie: za dni kilka - jak będę miał chwilę - to się jeszcze ześwinię na lusterku;)

Mam kilka świnek ponad program do rozdania - więc jakby ktoś był chętny na świniacza na lusterko, drzwi, maskę czy jeszcze cosik innego to zapraszam na PW. Świniacze są w kilku odcieniach szarości.

pozdrawiam

 

-- 19 sie 2010, o 22:09 --

 

i jeszcze chciałem pozdrowić zieloną Imprezkę która chyba/ prawie codzień bulgocze mi pod oknami w drodze na szeligiewicza - koło 17-18 - przyzna się ktoś stąd ??

anyway pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierowniczki blue hawk-eye'a STI spotkanego wczoraj na wysokości GalMoku (jadącej w kierunku Ursynowa) pomachałem, ale kierowniczka mimo że świnkę miała nic a nic.

Może nie widziała.

Tak czy siak pozdrawiam

 

w drodze do domu, to sie spieszylam i na drodze skupialam:) pozdrawiam Cie równiez

 

Aaaa no to rozumiem wszystko rozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam:

 

1 Szarego Forka mijanego na skrzyżowaniu sobieskiego z al.wilanowska (warszawa :wink: ) ok 16, świnia była, ale kierowniczka mnie nie zauważyła :P

 

2 Niebieską Turbowanne stojąca pod restaracją Staropolska obok domu aktora w Chyliczkach ok 16.15, smacznego :)

 

3 Innych których mogłem sam nie zauważyć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...