Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrowienia dla kierownika(czki) - nie zauwazyłem - srebrnego legacy ze świniaczem na tylnej klapie, który po 12 jechał od Dworcowej w Kościuszki w Kat, kiwki nie było bo ja jechałem za i jeszcze dodatkowo służbowym "inkoguto", Pozdro dla kierownika czarnego forestera skręcającego z Krasińskiego, bez świnek kiwki nie było z powodów jw.

 

ASAHI - odpozdrawiam serdecznie - duża szansa że to ja - srebrny Legacy z ciemnymi szybami i ze świniaczem na klapie - bylem wprost w drodze na urlop i potem dlugo na forum nie zagladalem...

na przyszłość obtrąbiaj, pomachamy sobie : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowniczkę niebieskiego hawkeye`a spotkaną dzisiaj na Racławickiej ok 9.00, świnka na lustrze była ale kiwki nie....

 

The Wolf`a poznanego w Mysiadle i ekipę nie-ASO która sprawnie przywraca blask mojemu Eraczowi 8)

 

... kiwka byla ale pozna i krotka:) bo do pracy sie spieszyla,

rowniez pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierowniczki blue hawk-eye'a STI spotkanego wczoraj na wysokości GalMoku (jadącej w kierunku Ursynowa) pomachałem, ale kierowniczka mimo że świnkę miała nic a nic.

Może nie widziała.

Tak czy siak pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Wolf`a poznanego w Mysiadle i ekipę nie-ASO która sprawnie przywraca blask mojemu Eraczowi 8)

 

 

odpozdrawiam, milo bylo poznać i pogadac przez te kilka godzin walki 4T z naszymi samochodami :D

 

jak wydech? nie za glosny? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Wolf`a poznanego w Mysiadle i ekipę nie-ASO która sprawnie przywraca blask mojemu Eraczowi 8)

 

 

odpozdrawiam, milo bylo poznać i pogadac przez te kilka godzin walki 4T z naszymi samochodami :D

 

jak wydech? nie za glosny? 8)

 

 

 

Głośny.......

Może dołożę środkowy?.... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proforma pozdrówki dla właścicieli czarnego Forysia boxer diesel oraz brand new Legacy widzianych dzisiaj (auta nie kierownicy) w Iławie z okazji meczu siateczki męskiej Polska B - Czechy. Proforma, bo niu ejdże rzadko tu bywają. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika(czki) - nie zauwazyłem - srebrnego legacy ze świniaczem na tylnej klapie, który po 12 jechał od Dworcowej w Kościuszki w Kat, kiwki nie było bo ja jechałem za i jeszcze dodatkowo służbowym "inkoguto", Pozdro dla kierownika czarnego forestera skręcającego z Krasińskiego, bez świnek kiwki nie było z powodów jw.

 

ASAHI - odpozdrawiam serdecznie - duża szansa że to ja - srebrny Legacy z ciemnymi szybami i ze świniaczem na klapie - bylem wprost w drodze na urlop i potem dlugo na forum nie zagladalem...

na przyszłość obtrąbiaj, pomachamy sobie : )

Raczej Ty bo faktycznie ciemne szyby były i świniacz widoczny :-)

mam nadzieję że urlop sie udał 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierowniczki blue hawk-eye'a STI spotkanego wczoraj na wysokości GalMoku (jadącej w kierunku Ursynowa) pomachałem, ale kierowniczka mimo że świnkę miała nic a nic.

Może nie widziała.

Tak czy siak pozdrawiam

 

w drodze do domu, to sie spieszylam i na drodze skupialam:) pozdrawiam Cie równiez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...