Skocz do zawartości

Pozdrawiamy sie :)


pumex1

Rekomendowane odpowiedzi

Kiwka dla Verta, ktory zapatrzony na wlot powietrza do IC swojego kombiwaru, nie patrzy na migajace, jadace z przeciwka rozplaszczone Hondy. (Pulawska ok. 10:30).

a no przepraszam baaaardzo :shock: no na honde bede sie patrzyl :?: :lol::lol::lol:

a co z twoim cudenkiem sie dzieje :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowników:

- srebrnego Forysia NO***** widzianego wczoraj w Kętrzynie na ul. Sikorskiego

- zielonego Outback'a NPI zaparkowanego dzisiaj w Olsztynie na ul. Wojska Polskiego

- zielonego Forysia, który też parkował na Woj. Polskiego w Olsztynie

- ciemnoszarego antycznego Legacy sedana, NO *****, zaparkowanego pod OBI w Olsztynie

- :shock: seledynowego Audi, chyba A6, który intesywnie do mnie machał, wyjeżdżając spod hurtowni elektrycznej na ul. Lubelskiej w Olsztynie - mam wrażenie, że mnie z kimś pomylił :roll:

- niebieskiej Imprezy PWR**** (MY chyba 96-98 ), takiej wymalowanej w gwiazdy subaru i z klatką bezpieczeństwa z którą minęliśmy się w Kętrzynie na Pocztowej. Widziałem to auto kiedyś w serwisie w Kocarze. Chyba ktoś znowu trenował na torze w Nowej Różance :):)

 

Uff, malutki wyjazd, a tyle subaraczków.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla Kierownic i Kierowników napotkanych dziś w Wawie Szuwarków:

- Forysiów na Grójeckiej (czarny 2.5 XT - uwaga, panie kierowco, nie gadamy przez komórę w czasie jazdy... :wink: - i srebrny wolny ssak);

- złotego OBK na JP II;

- srebrnego Forka zaparkowanego na pewnym służbowym podwórku przy Jagiellońskiej;

- czarnego WRX, wpuszczonego do ruchu pod Dworcem Centralnym;

- czerwonego Forestera XT (jakby Landm...?) w okolicach URM-u;

- niebieskiego WRX w złotych butach - znów na Grójeckiej;

- srebrnego GT kombi z trzema piątkami na tablicach rejestracyjnych, którego przez chwilę usiłowałem gonić na wylocie z Wawy, za Jankami... ale jak się mu już rozluźniło przed dziobem, to nie dał szans mojemu Suzaru...

 

No i dla wszystkich innych warsiawskich Subaru, których nie mijałem, lub mijałem i nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiwka dla Verta

 

michal - kiwki kiwkami, ale - wracając do naszej forumowej rozmowy z ubiegłego tygodnia na temat klubujących forumowiczów - przyszedł weekend i melduję, że właśnie wyruszam do miasta i jeśli zobaczę Twoją imprezę, albo dowolną inną, to dotąd będę przy niej stał, aż Cię tam dopadnę :wink: :twisted:.

 

PS. Wysyłam namiary na PW 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierowcy Zielonego Legacy o numerach LUB **** spotkanego dzisiaj (piątek) na trasie Lubartów - Parczew (chyba forumowicz bo pozdrawiał). Liczę na przyszłe spotkanie Subarynek w trasie (co nie jest zbyt częste w naszych stronach)

 

Ten starsze subaru to chyba jakieś szybsze robili :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...